Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Містобудування та архітектура

Прогнозовані правові, економічні та екологічні наслідки розроблення проекту детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 28,0000 га для розміщення сонячної електростанції на території Коханівської сільської ради Токмацького району

У відповідності до ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою розміщення сонячної електростанції, видане розпорядження голови Токмацької районної державної адміністрації 27.12.2017 № 425 «Про розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 28,0000 га для розміщення сонячної електростанції на території Коханівської сільської ради Токмацького району Запорізької області (за межами населеного пункту)»

1. Правові наслідки
Проект детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 28,00 га, яка розташована на території Коханівської сільської ради Токмацького району Запорізької області (за межами населеного пункту), буде розроблений у відповідності з вимогами Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», «Про місцеві державні адміністрації», ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН В.2.3-5-2001 «Вулиці і дороги населених пунктів», на підставі проекту планування Токмацького району, розробленого в 1981 році Українським науково-дослідним і проектним інститутом цивільного сільського будівництва «УКРНДІПІЦИВІЛЬСІЛЬБУД», визнаним придатним для використання у вирішенні містобудівних потреб рішенням Токмацької районної ради від 21.03.2013 №6 «Про визначення проекту районного планування Токмацького району придатним для використання у вирішенні містобудівних потреб до затвердження розробленої Схеми планування території району».
Земельна ділянка, на яку буде розроблений проект детального плану території для розміщення сонячної електростанції орієнтовною площею 28,0000 га знаходиться на південно-східній околиці с. Новолюбимівка (територія колишньої МТФ КСП «Кохане»), категорія земель - землі сільськогосподарського призначення.
Економічні наслідки.
Втілення проекту розміщення сонячної електростанції матиме позитивний вплив на соціально-економічний розвиток міста та району. Реалізація проекту на території Коханівської сільської ради надасть можливість створити відповідні нові робочі місця та буде сприяти розвитку території в цілому.
Забудова обґрунтовується спеціальними техніко-економічними розрахунками, містобудівними і санітарно-гігієнічними вимогами. При розробці даного проекту буде прийнятий: комплексний підхід до благоустрою території, що здійснюється на існуючій території, з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля; застосування сучасних прогресивних та ефективних технологій у сфері благоустрою; підготовки території до забудови, виконання робіт з інженерного захисту, розчищення та озеленення території. А також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення тощо.

3.Екологічні наслідки.
Стан навколишнього середовища ділянки, яка розглядається, визначається санітарним станом повітря, води, ґрунту, акустичним режимом, благоустроєм території. На території будуть відсутні об’єкти, які є джерелами виділення шкідливих речовин, запахів, підвищення рівня шуму, вібрації, ультразвукових і електромагнітних хвиль, електронних полів, іонізуючих випромінювань. Відповідно до додатку «Е» ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище», запроектована забудова не входить до переліку екологічно небезпечних об’єктів, тобто запроектовані об’єкти на даній території не проявлятимуть негативного впливу на довкілля. Для мінімізації техногенного навантаження на природне середовище, проектом необхідно передбачати природоохоронні заходи загального характеру.

 

Четвер, 28 Грудня 2017 14:43 | Переглядів: 539