Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Новини

В Токмацькому районі створено ще одну прийомну сім’ю

На виконання завдань і соціальних ініціатив президента України щодо створення умов для сімейного виховання та всебічного розвитку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування 19 грудня заступник голови РДА Є. Савон та начальник служби у справах дітей О. Удод відвідали кандидата в прийомні батьки мешканку м. Молочанськ Т. Філіппову. Зустріч відбулася напередодні  влаштування в цю сім’ю дитини-сироти, а саме на виконання розпорядження голови РДА  від 18 грудня «Про створення прийомної сім’ї та влаштування в неї з 20.12.2013 року дитини-сироти». Метою зустрічі було обговорення проблем з якими стикаються прийомні батьки у процесі виховання дітей-сиріт, обговорено ряд питань, зокрема оформлення соціальних пільг, оздоровлення дітей в літній період, та ін. Заступник голови РДА Є. Савон подякувала Тетяні Вікторівні за велике серце і за те, що не злякалась тих проблем, з якими стикаються прийомні сім’ї, і готова сьогодні стати прийомною матір’ю.
Як розповіла під час зустрічі Тетяна Вікторівна, вона бере на виховання прийомну дитину своєю близької подруги, яка померла. Вона відгукнулася на пропозицію Токмацького районного ЦСССДМ, швидко зібрала документи, щоб дитину не помістили  до інтернатного закладу. Тетяна Вікторівна з теплотою та ніжністю відгукувалась про хлопчика, якого давно вже знає, і турбується про його майбутнє. ЇЇ дорослі діти підтримали  намір взяти на виховання в родину хлопчика.
Наостанок  заступник голови РДА Є. Савон наголосила, що пріоритетними напрямками роботи служби у справах дітей є реалізація ініціативи Глави держави щодо влаштування посиротілих дітей в сімейні форми  виховання, забезпечення житлом таких дітей, подолання дитячої бездоглядності та безпритульності. «Доброта і любов - головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти - це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми дорослі, повинні пам'ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них - наше спільне завдання, обов'язок району, суспільства, держави», - підсумувала Є. Савон.

Вівторок, 24 Грудня 2013 12:12 | Переглядів: 583