Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

У селі Козолугівка будують новий водопровід

У селі Козолугівка будують новий водопровід

     Роботи по зведенню нової системи водопостачання села Козолугівка Токмацького району розпочато влітку за рахунок державної субвенції на соціально-економічний розвиток регіону. Тримаючи на постійному контролі питання водозабезпечення мешканців району, голова райдержадміністрації Олександр Ярошенко, 20 вересня, особисто відвідав об’єкт будівництва, оглянув обсяги та якість виконаних робіт.  

      На сьогодні вже завершено роботи з будівництва водопровідної мережі населеного пункту, зокрема прокладено 2100 метрів труб, облаштовано 26 колодязів. Вартість цих робіт склала понад 450 тисяч гривень. Окрім цього, для подачі живильної вологи до 38 дворів мешканців села заведено водопровідну мережу. На завершальному етапі й роботи з будівництва водонапірної башти. Проектом також передбачено будівництво водозабору з підземного джерела .

    З метою конструктивного вирішення нагальних питань та поточних проблем, які виникають у ході реалізації проекту, голова райдержадміністрації зустрівся з Балківським сільським головою О. Жидковою та керівником підрядної організації О. Присмотровим. Він наголосив  на необхідності завершити будівництво системи водопостачання Козолугівки вже до 1 листопада. «Питання це нагальне і зволікати з його вирішенням не можна у жодному разі, - підкреслив Олександр Іванович». Підбиваючи підсумки зустрічі  він звернув увагу на те, що покращення водопостачання мешканців населених пунктів – одне із основних завдань з реалізації ініціатив, оголошених Президентом України Віктором Януковичем. Він зазначив, що органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, в першу чергу, повинні демонструвати конкретні результати роботи з покращення якості життя громадян, якості надання послуг населенню. Це буде сприяти і зростанню довіри до органів влади і конструктивної співпраці у вирішенні нагальних питань.

субота, 21 Вересня 2013 07:50 | Переглядів: 750