Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Грудень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Новини

Козацтво Бердянська долучається до роботи обласної координаційної ради

У м. Бердянськ відбулось виїзне засідання обласної координаційної ради з питань розвитку козацтва, яке провів перший заступник голови ради Дмитро Сухінін. Обговорити поточний стан та перспективи участі козацтва у обороні рубежів області прибуло 20 отаманів із 8 районів та міст області.

Дмитро Сухинін повідомив, що сьогодні на 17 блокпостах нашого регіону чергують понад 300 представників козацьких формувань, проведено 6 гуманітарних експедицій для українських військових до зони АТО та на кордон із тимчасово окупованим Кримом, налагоджено тісну взаємодію із загонами самооборони. Значну допомогу надають небайдужі представники громадськості, соціально-відповідального бізнесу, обласна виконавча влада на чолі із Валерієм Барановим.
Керуюча справами Бердянського міськвиконкому Наталія Гончарова розповіла, що у місті діють 9 козацьких організацій, активісти яких брали активну участь у попередженні масових заворушень під час акцій протесту навесні цього року, постійно проводять військово-спортивні ігри для дітей та молоді, популяризують козацькі звичаї та традиції. Козацькими нагородами було відзначено отамана Бердянського козачого полку Олександра Камаєва, головного спеціаліста організаційного відділу міськвиконкому Ігоря Зубрицького, директора дитячого оздоровчого центру «Дзержинець» Леоніда Старовойтова.
Учасники засідання Юрій Хіжняк, Олександр Гордієнко, Іван Матвієнко порушили питання щодо поліпшення матеріально-технічного забезпечення прикордонників, придбання службового автотранспорту та плавзасобів, збільшення кількісного складу прикордонних патрулів тощо. Члени координаційної ради ухвалили звернення до Бердянського міського голови Олексія Бакая із проханням сприяти у виділенні приміщення для  оперативного штабу місцевих козацьких організацій, а також в організації проживання та харчування козаків, що прибувають із інших районів, для охорони південних кордонів нашого краю.
Підбиваючи підсумки, начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко наголосив, що «обласна координаційна рада з питань козацтва має стати центром консолідації всіх патріотичних сил Запорізького регіону. Саме тут повинна вироблятися тактика і стратегія громадського опору проявам сепаратизму, екстремізму та зовнішньої агресії. Водночас важливо, щоб на період бойових дій на сході країні козаки мінімізували внутрішні протиріччя, перестали з’ясовувати, хто з них є більшим державником, а всі разом включалися до роботи із забезпечення правопорядку та надання допомоги українським військовим».

 

 

 

Вівторок, 08 Липня 2014 08:31 | Переглядів: 444