Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Грудень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Новини

ПРЕС-РЕЛІЗ «Забезпечення мобілізованих військовослужбовців земельними ділянками – першочергове завдання сьогодення для фахівців Держземагентства Запорізької області»

За ініціативи Голови Держземагентства України С.Я. Рудика, яка знайшла всебічну підтримку Уряду, усі, без виключення, територіальні підрозділи Держземагентства на місцях в даний час працюють над виконанням доручення щодо сприяння у забезпеченні військовослужбовців - учасників АТО  земельними ділянками для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, для ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва.  

Виконуючи поставлене завдання, фахівці Головного управління Держземагентства у  Запорізькій області та його територіальних підрозділів у районах та містах визначили масиви земель державної та комунальної власності у межах та за межами населених пунктів загальною площею 687,34 га, в т.ч. 102,5 га - в межах населених пунктів, призначені для подальшої реалізації конституційних прав військовослужбовців Збройних сил України, які  захищають національні інтереси, на  безоплатне отримання  земельних ділянок для вищезазначених цілей на території Запорізької області.

Найбільші земельні масиви (більше 30 га) придатні  для передачі у власність військовослужбовцям для зазначених цілей сформовано у  Гуляйпільському, Вільнянському, Василівському, Пологівському та  Веселівському районах.

Надання земельних наділів здійснюється у порядку, визначеному чинним законодавством України і проводиться у тісній співпраці з облдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування. Держземагентством України відпрацювано алгоритм дій, розроблені покрокові схеми, щоб військовослужбовець міг без зайвого клопоту оформити належні документи для отримання земельної ділянки.

Для отримання у власність земельної ділянки, учаснику бойових дій  необхідно звернутись до територіального органу Держземагентства області за місцем проживання з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ, тощо).

Зазначеним особам надається допомога при складанні клопотання про надання у власність земельної ділянки, у наданні необхідного графічного матеріалу з зазначенням бажаного місця розташування земельної ділянки, а також всебічна консультативна допомога щодо подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.

Окремо слід зауважити, що для зручності обслуговування населення в Головному управлінні Держземагентства у Запорізькій області постійно працюють спеціальні телефонні лінії, зателефонувавши за якими можливо отримати докладну інформацію з зазначеного питання: (061) 787-53-62  (юридичній відділ); (061) 787-51-49  (відділ землеустрою).

«Ми хочемо підтримати військовослужбовців Збройних сил України, допомогти їм та їх сім’ям в отриманні земельних ділянок, висловивши таким чином, щиру вдячність людям, які, в складний для країни час, ризикуючи власним життям, захищають  незалежність і територіальну цілісність нашої держави, - зазначає  в.о. начальника Головного управління Держземагентства у Запорізькій області Андрій Прядун.

Середа, 16 Липня 2014 08:06 | Переглядів: 496