Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Грудень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Новини

Засідання координаційної ради з модернізації мережі закладів освіти Токмацького району

23.07.2014 відбулося засідання координаційної ради з модернізації мережі закладів освіти Токмацького району, в якому прийняли участь голова РДА О. Гатайло, заступник голови РДА Є. Савон, голова райради Л. Стольніков, члени ради, Молочанський міський та сільські голови, директори шкіл, представники громадських організацій та політичних партій. Голова РДА О.Гатайло на початку засідання розповіла про суспільно-економічну ситуацію, хід збору врожаю ранніх зернових культур та зауважила, що педагоги повинні доносити тільки саме світле нашим дітям, виховувати почуття патріотизму та істинної любові до рідного краю. Питання реорганізації та перейменування навчальних закладів, яке розглянули члени ради, набуло своєї актуальності. Заслухавши інформацію методиста районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту РДА С. Фокші, стало зрозуміло, що зміст освіти в кожній школі відображається в навчальному плані, які формує сама школа на підставі Типових планів, затверджених Міністерством освіти і науки України. З проведеного аналізу всіх планів шкіл, тільки одна Молочанська СШ № 2 I-III ступенів відповідає назві спеціалізована, всі інші школи мають плани загальноосвітніх шкіл з добре розробленим профілем. Далі заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА А. Ялтуховський розповів, що на сьогодні існування в мережі загальноосвітніх навчальних закладів району, спеціалізованих шкіл вичерпало себе та в деяких питаннях йде врозріз з чинними нормативно-правовими положеннями та актами. На підставі проведеного аналізу та приведення статусу шкіл до чинної нормативно-правової бази і виникла потреба в їх перейменуванні.
На засіданні координаційної ради також розглядалося питання щодо реорганізації 2 навчальних закладів, а саме: Коханівської ЗОШ I-III ступенів в Коханівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад»; Молочанської спеціалізованої школи № 2 в Молочанський НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія». Доповідач докладно проаналізував навчально-виховну та кадрову базу цих шкіл та підкреслив, що вона відповідає вимогам, які пред’являються до навчально-виховного комплексу. Тому з метою вирішення актуальних сьогоденних і стратегічних завдань освітньої сфери в соціально-економічному розвитку території, задоволенні освітніх запитів населення пропонуються проекти рішень районної ради, щодо перейменування та реорганізації навчальних закладів. У обговоренні цих питань прийняли активну участь Молочанський міський та сільські голови, представники депутатського корпусу, громадських організацій, політичних партій, батьки, освітяни. Голова РДА О. Гатайло зауважила, що директори шкіл повинні з цього приводу провести роз’яснювальну роботу серед шкільних громад та наголосила на тому, що важливо не назва, а зміст та якість освіти.
В ході засідання заступник начальника відділу Держземагентства у Токмацькому районі Запорізької області В. Мафтуляк доповів про вилучені у шкіл землі, які передано в оренду сільгоспвиробникам. Начальник управління фінансів РДА О. Шевченко довела до відома присутнім проект ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік»». Начальник відділу з питань цивільного захисту населення РДА О. Безручко закликав навести лад в підвальних приміщеннях навчальних закладів та вивісити інформаційні таблички з надписом «Укриття». Заступник голови РДА Є. Савон акцентувала увагу присутніх на терміновому забезпеченні належної підготовки навчальних закладів до осінньо-зимового опалювального періоду; наголосила на необхідності економії не менш ніж на 30 % енергоресурсів, зокрема газу, шляхом утеплення приміщень, а також впровадження альтернативних видів опалення.
В кінці засідання військовий комісар Токмацького об’єднаного міського військового комісаріату, полковник В. Вітер розповів, що на виконання рішення Президента України – Головнокомандувача Збройних Сил України, Токмацькому військовому комісаріату дане завдання сформувати 5 загонів оборони. Загони оборони будуть сформовані з числа військовозобов’язаних віком від 40 до 60 років, придатних до військової служби, а також обмежено придатних до військової служби на воєнний час. Керівникам територій надано завдання привести облік військовозобов’язаних у відповідність до прийнятих законів та на підставі аналізу морально-ділових якостей військовозобов’язаних, патріотично налаштованих громадян, в тому числі і жінок, внести пропозиції щодо персонального складу цих формувань.

П'ятниця, 25 Липня 2014 10:55 | Переглядів: 512