Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента

        09 жовтня   перший заступник голови райдержадміністрації Ю. Тищенко здійснив робочий виїзд на територію Остриківської сільської ради, де відвідав Остриківську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час зустрічі з директором навчального закладу С. Хворостовською обговорюючи поточні питання життєдіяльності школи, проходження опалювального сезону перший заступник голови райдержадміністрації Ю. Тищенко наголосив, що соціальними ініціативами Президент України спонукав органи влади до розбудови дошкільної освіти, позашкілля, виявлення творчих здібностей молоді, сприяння їх розвитку. У цьому напрямі наразі ведеться значна робота, як органами виконавчої влади, так і освітянами.

        В рамках візиту представник районної влади оглянув виконані ремонті роботи по облаштуванню закладу двома внутрішніми санвузлами, кожен з яких обладнано трьома кабінами на 3 унітази. Санвузли обладнано трьома умивальниками та водонагрівачем. Замінено 4 вікна на металопластикові та встановлено глибинний насос, проведено водогін в приміщення школи. Він відзначив належну якість проведених робіт та наголосив: «Першочергове завдання влади, поставлене Президентом України В. Януковичем - створення належних умов для гармонійного та повноцінного навчання та виховання дітей. Тож всі ми повинні для цього  докласти максимальні зусилля».

 

В районі підвищується якість медичних послуг

       9 жовтня перебуваючи на території Остриківської сільської ради, перший заступник голови райдержадміністрації Ю. Тищенко відвідав Остриківську амбулаторію ЗПСМ, де наразі завершено ремонтні роботи в рамках проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду ІІ». В рамках реалізації проекту проведено капітальний ремонт віконних та дверних прорізів амбулаторії. Загальна вартість проекту склала понад 86 тисяч гривень. Завдяки злагодженій роботі місцевої влади та громади проект реалізовано! Як наголосив Ю. Тищенко, «ми зробили черговий крок щодо створення необхідних умов для підвищення якості медичних послуг, їхньої доступності для всіх верств населення, що чітко визначені главою держави у Програмі економічних реформ на 2010-2014 рр. «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». 

Понеділок, 14 Жовтня 2013 08:31 | Переглядів: 519