Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Грудень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Новини

В рамках акції «Допоможемо Українській армії» голова району відвідала Запорізький військовий полігон «Близнюки» та передала допомогу від небайдужих земляків

 

 

В світлі останніх подій, коли наша країна веде активну боротьбу  з невидимим ворогом в зоні АТО, Токмаччина не стоїть осторонь. Вже близько місяця в районі триває акція «Допоможемо Українській армії», в ході якої вже неодноразово надавалась гуманітарна допомога військовослужбовцям, зокрема тим, які призвані до мобілізації з Токмацького району та м. Токмак.

Минулої п’ятниці делегація у складі голови райдержадміністрації Олени Гатайло, військового комісару Токмацького об’єднаного міського військового комісаріату, полковника Вадима Вітера, представника місцевої самооборони, члена Токмацького куреня вольного козацтва Володимира Мараховського, рідних військовослужбовців з с. Запоріжжя відвідала Запорізький військовий полігон «Близнюки», де їх зустрічали вишикувавшись в два ряди, сильні духом, наші 35 земляків, які в недавньому минулому займали різні посади, а нині пліч-о-пліч готові відстоювати незалежність Батьківщини. 
Голова райдержадміністрації Олена Гатайло виступаючи перед військовослужбовцями, побажала наснаги, якнайшвидшого повернення на рідну землю. Намагаючись якось підбадьорити солдат, вона обіцяла, що діти шкільного віку військовослужбовців із Токмаччини, які призвані по мобілізації та проходять службу, отримають канцелярське приладдя до Дня знань. Військовий комісар Токмацького об’єднаного міського військового комісаріату, полковник Вадим Вітер додав, що робоче місце і середній заробіток за військовослужбовцем, призваним по мобілізації, буде зберігатися один рік. Якщо роботодавці будуть порушувати ці норми, закликав звертатися до військкомату та прокуратури. Розповів, що військовослужбовці, які беруть участь в АТО, будуть мати пільги на отримання земельної ділянки. Очільниця району передала військовослужбовцям - землякам гуманітарну допомогу, а саме бронежилети які пройшли перевірку на міцність та розвантажувальні жилети; шкарпетки, цигарки, засоби гігієни, продукти харчування, питну воду. Особливо порадували наших солдат гарячі пиріжки з варенням, копчена ковбаса та виноград.
Переймалися гості й тим, які проблеми виникають у наших земляків під час проходження військової служби. Заступник командира 3 дивізіону по роботі з особистим складом, майор Роман Полончук акцентував увагу на кредитах, які є у військовослужбовців. При цьому військовий комісар Токмацького об’єднаного міського військового комісаріату, полковник Вадим Вітер розповів, що зараз військкоматом надаються відповідні довідки, що надають можливість отримати кредитні канікули.
Голова райдержадміністрації Олена Гатайло цікавилася у військовослужбовців, як тривають тренування, як їх годують та яка допомога ще потрібна. Сержант Віталій Дедюшкін розповів, що кожного дня вони проходять військову підготовку, вчаться надавати першу медичну допомогу. На території військового полігону організована польова кухня, де готують смачно, майже як вдома: кашу, борщ, супи, на сніданок дають тушонку, згущене молоко. Відпочинок військових також за розкладом: відпочивають в наметах, купаються в літньому душі. Напередодні до них завітали з концертом запорізькі діячі мистецтва та підтримали моральний дух солдатів.
Зустріч була теплою та хвилюючою, матері та жінки, пишаючись своїми мужніми чоловіками, з надією та сумною посмішкою змахували непрохані сльози…
Військовослужбовці дякували гостям за надану гуманітарну допомогу та попрохали сприяти в купівлі полегшеної військової форми, бронежилетів, футболок, шкарпеток. Рідні та близькі військовослужбовців чекають швидкого повернення своїх синів, братів, чоловіків, татусів додому. «Бережіть себе. Ми з вами!!!» - сказала очільниця району на завершення зустрічі.
Слова подяки всім небайдужим мешканцям Токмаччини, які, на заклик влади допомогти Українській армії одразу відгукнулися – це працівники підприємств, установ, організацій, фермерські господарства, сільськогосподарські підприємства, підприємці, жителі Токмаччини.
Щиро дякуємо Вам за проявлене милосердя та розуміння на благо України! Акція «Допоможемо Українській армії» триває! Не будемо байдужими, адже мирне небо над Батьківщиною в наших руках. Єднаймося заради нашого щасливого майбутнього!

Понеділок, 18 Серпня 2014 13:19 | Переглядів: 484