Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

Відбулося засідання дорадчого органу з питань здійснення соціальної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах

        З метою реалізації в районі ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення та вдосконалення роботи соціальних служб, 15 жовтня в РДА відбулось засідання дорадчого органу з питань здійснення соціальної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. В засіданні взяли участь фахівці із соціальної роботи Молочанської міської та сільських рад. Членами дорадчого органу при РДА на чолі із заступником голови РДА Є. Савон розглянуто та обговорено питання щодо здійснення соціального супроводу сімей СЖО та проблемні питання цих сімей, які необхідно вирішувати. Здебільшого це питання забезпечення житлом та постановка на квартирний облік, оформлення втрачених документів, умови виховання дітей. У ході роботи обговорено основні форми та методи взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинилися у СЖО, зокрема питання посилення міжвідомчої взаємодії щодо раннього виявлення, взаємоінформування, обліку та здійснення соціальної роботи. 

Цього ж дня службою у справах дітей спільно з Токмацьким районним центром СССДМ, які опікуються сім’ями, вищезазначеної категорії, проведено соціальне інспектування нововиявлених сімей з метою обстеження житлово-побутових умов проживання, морального, психологічного, фізичного стану членів сім’ї, умов виховання дітей, забезпечення захисту їхніх прав, свобод і законних інтересів. На засіданні дорадчого органу одну з цих сімей рекомендовано взяти під соціальний супровід.

 

Четвер, 17 Жовтня 2013 12:14 | Переглядів: 591