Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Грудень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Новини

Відбулася серпнева нарада працівників освіти району

28 серпня у великому залі засідань РДА відбулася серпнева нарада працівників освіти району. В заході взяли участь й представники районної влади: заступник голови РДА Є. Савон та заступник голови райради А. Журбенко.

Вітаючи освітян з початком навчального року Є. Савон подякувала педагогам за самовіддану працю, досягнення на ниві освіти, добру підготовку освітніх закладів до навчального року а також за багаторічну сумлінну педагогічну працю, підготовку учасників до районних, обласних олімпіад та конкурсів, роботу з одарованими дітьми вручила грамоти РДА. Грамотами відділу освіти РДА були нагороджені переможці районного конкурсу «Учитель року». Заступник голови РДА Є. Савон зосередила увагу учасників конференції на соціально-політичній та соціально-економічній обстановці в районі та державі загалом. Вела мову про необхідність економії енергоресурсів під час опалювального сезону. З метою повноцінного функціонування шкіл, внесені корективи у структуру навчального року.
У своєму виступі Є. Савон загострила увагу на необхідності проведення подальшої оптимізації освітніх закладів, адже за середньо-обласними показниками утримання одного учня приходиться в межах 10 тисяч гривень, в районі ця цифра сягає до 22 тисяч. Вона закликала директорів шкіл, вчителів забезпечити в повному обсязі навчання дітей тимчасових переселенців в ЗНЗ та ДНЗ району, надавати їм всебічну допомогу та підтримку, як матеріальну, так і психологічну.
Підсумовуючи Є. Савон зазначила, що у нас досить багато вчителів, які заслуговують визнання на обласному та державному рівні, тож слід більш активно брати участь у конкурсах серед педагогів. Начальник відділу освіти РДА М. Шепель підвів підсумки діяльності системи освіти району в 2013-2014 навчальному році та окреслив завдання щодо забезпечення умов якісної освіти учнів у новому навчальному році. Під час педагогічної наради освітяни також розглянули актуальні питання освітнього процесу, зокрема щодо системи роботи вчителя із здібними та обдарованими дітьми, результативності  участі педагогів школи в районних та обласних конкурсах, сталого інноваційного розвитку дошкільної освіти тощо.

П'ятниця, 05 Вересня 2014 12:21 | Переглядів: 434