Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Грудень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Новини

На колегії райдержадміністрації

29 серпня під головуванням голови РДА Олени  Гатайло відбулося засідання колегії Токмацької РДА.
На початку колегії очільниця району, порушуючи питання стосовно суспільно-політичної ситуації в регіоні та з метою недопущення розгулу паніки серед мешканців району, звернулася до сільських голів з проханням забезпечити проведення зборів громад, аби уникнути неправдивого трактування будь-якої інформації, пов’язаної з проведенням АТО та військового вторгнення Збройних Сил РФ.
- Слід доносити громаді особисто свою позицію, адже на своїх територіях ви маєте певний авторитет. Недопустимо підсилення паніки серед мешканців Токмаччини. Сьогодні мир та спокій в регіоні залежить від кожного з нас, саме тому наші дії повинні бути скоординовані та оперативні,- підкреслила голова.
Вона також наголосила на тому, що зараз, коли перед державою стоїть реальна загроза війни, зовсім не час для відпусток та відпочинку державних службовців, сільських голів.
Голова РДА О. Гатайло підкреслила, що вона цілодобово готова прийняти телефонний дзвінок від керівників територій, аби оперативно вжити необхідних заходів у вирішенні тієї чи іншої проблеми, а також зобов’язала сільських голів щоранку надавати оперативний звіт про стан справ на території.
Стосовно виконання мобілізаційних завдань третьої хвилі мобілізації поінформував військовий комісар Токмацького міського об’єднаного військового комісаріату Вадим  Вітер. Він закликав сільських голів до співпраці в цілях оперативного оповіщення щодо місця знаходження осіб, які ухиляються від призову по мобілізації. Та зазначив, що на сьогодні відпрацьовано чіткий механізм співпраці з силовими та правоохоронними органами, в т.ч. і працівниками прокуратури щодо вжиття заходів стосовно зазначених осіб та відкриття кримінальних справ. У  ході діалогу також досягнуто  домовленості щодо координації роботи місцевих штабів оборони. Одним із актуальних питань, що були представлені на розгляд колегії – Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років. Доповідаючи з цього питання перший заступник голови РДА Юрій  Тищенко детально розповів про проведену роботу з підготовки житлового фонду, об’єктів соціальної сфери, теплового господарства, водопровідно-каналізаційного та дорожньо-мостового господарств району та наголосив, що лише завдяки злагодженій роботі всіх підприємств, органів місцевого самоврядування, РДА ми зможемо забезпечити своєчасну підготовку об’єктів ЖКГ та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період. Тому виконання прийнятих рішень повинно бути своєчасним і в повному обсязі. Під час обговорення питання член колегії, голова наглядової ради компанії «Токмак Солар Енерджи» Олександр  Рєпкін  поцікавився щодо практики використання опалення сільських шкіл пелетами та запропонував свої контакти з підприємствами, що займаються виготовленням пелет. Він також  обіцяв сприяння зі свого боку щодо переведення об’єктів соціальної сфери на електроопалення. Олександр Олександрович  також озвучив можливість використання альтернативних джерел енергії, у тому числі і сонячної. Зокрема, є вже розроблені проекти створення 10-кіловатних сонячних міні-електростанцій, що здатні забезпечити електроенергією декілька споруд.
При цьому навів ряд переваг цього альтернативного виду опалення. Жовтневий сільський голова Наталія Антипенко поділилася  своїми планами щодо проведення заходів з енергозбереження, а саме залучення старшокласників, місцевих підприємців та фермерів до очистки від сушняку лісопосадок, що надасть можливість ФАПи, Будинок культури та бібліотеки сільради перевести на пічне опалення дровами.
Не менш активно члени колегії обговорювали питання стосовно стану готовності навчальних закладів до роботи у 2014-2015 навчальному році. Про досягнення та проблеми в цьому напрямку звітував начальник відділу освіти РДА М. Шепель. Він порушив проблемні питання, зокрема заборгованості за постачання підручників, закупівля палива, так як, по-перше, відбувається за тендерними процедурами, по-друге, постачальники відмовилися від участі в тендерах через нестабільність ціни на паливо. Завдяки активній позиції керівництва РДА проблемне питання щодо підтримання належного технічного стану шкільного транспорту було вирішено напередодні колегії: замінено акумулятори на 5 автобусах, придбано 8 шин на суму понад 23 тисячі гривень.  Загалом на початок навчального року  в мережу закладів освіти входять 18 ЗНЗ, з яких у 2-х закладах призупинено навчально-виховний процес в зв’язку з відсутністю контингенту. Голова РДА наголосила також про необхідність керівникам шкіл, в рамках посилення автономії фінансово-господарської діяльності, планувати власні бюджети. Та закликала керівників ЗНЗ забезпечити 100% охоплення навчанням дітей вимушених переселенців, які прибувають до району.

П'ятниця, 05 Вересня 2014 12:22 | Переглядів: 472