Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Квітень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Новини

У Токмацькому районі відкрили інклюзивно-ресурсний центр

01.08.2018 року напередодні нового навчального року в м. Молочанськ було відкрито комунальну установу "Інклюзивно-ресурсний центр"
В урочистих заходах щодо відкриття Інклюзивно-ресурсного центру прийняли участь представник Міністерства освіти і науки, інституту модернізації змісту освіти Г.Коломоєць, голова райдержадміністрації В.Дудукалов, перший заступник С.Фролов, голова районної ради В.Мафтуляк, представники Благодійного Фонду «Менонітський центр», закладів освіти, депутати районної ради, сільські голови. До присутніх з вітальними словами звертались Г.Коломоєць, В.Мафтуляк, В.Дудукалов, М.Шепель, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
У свою чергу, директор центру Оксана Хайдарова повідомила, що комунальна установа створена для забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження таких дітей. Звертаючись до присутніх, вона подякувала всім небайдужим за допомогу у облаштуванні центру та вручила подяки. Також директор продемонструвала присутнім облаштовані кабінети, представила штатних працівників та розповіла про діяльність ІРЦ.
У комунальній установі "Інклюзивно-ресурсний центр" підготовлено кілька спеціальних кабінетів, що мають забезпечити особливі освітні потреби малят та допомогти їхнім батькам. Кабінет психолога призначений для проведення індивідуальної психодіагностичної, корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи, індивідуальної консультаційної роботи з дітьми, батьками, а також для обробки результатів психологічних обстежень та оформлення висновків і рекомендацій. Кабінет логопеда призначений для виявлення і попередження мовленнєвих порушень у дітей, де забезпечуватиметься спеціалізована консультативно-діагностична, корекційно-відновлювальна та психологічна допомога дітям з різними вадами мовлення. У ресурсній кімнаті діти можуть навчатися за індивідуальною програмою розвитку у супроводі корекційного педагога. Також кімната може використовуватись як додатковий інструмент для психологічної та фізичної адаптації дітей з інвалідністю. Для батьків підготовлена кімната для очікування дітей, поки вони будуть перебувати на корекційно-розвитковому занятті.
Пізніше відбувся святковий концерт за участі ансамблю «Едем», вихованців школи мистецтв. Гості свята урочисто перерізали червону стрічку.Четвер, 02 Серпня 2018 15:15 | Переглядів: 243