Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Новини

Голова райдержадміністрації В.Дудукалов провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району, правоохоронних органів

06 серпня голова райдержадміністрації В.Дудукалов провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району, правоохоронних органів. В ході наради були розглянуті актуальні питання життєдіяльності територій, державних соціальних допомог, наповнення місцевих бюджетів, протипожежної безпеки, санітарно-епідеміологічного стану. Керівники доповіли про стан справ у підлеглих організаціях, роботу за тиждень та намітили плани на наступний.
Начальник управління фінансів РДА звітувала щодо виконання плану доходів бюджету Токмацького району в розрізі м. Молочанськ та сільрад. Так, станом на 31.07.2018 в цілому по району за власними надходженнями з початку року бюджет виконано на 112%, у тому числі за липень на 119,1%.
Начальник Токмацького управління Державного казначейської служби України повідомив, що всі захищені статті оплачені. Управління повністю перейшло на електронний документообіг без паперового підтвердження.
Представник Токмацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області повідомив, що станом на 01.08.2018 в районі 6818 пенсіонерів отримують пенсію, середній розмір пенсії склав 2078 грн. Липневі пенсії профінансовано в повному обсязі.
Керівник Токмацького МРС ГУ ДСНС України у Запорізькій області повідомив, що за минулий місяць було зафіксовано 2 пожежі у житлових спорудах району. Рятівниками виявлено та піднято на поверхню з води тіло чоловіка, що перебував у гостях у с.Благодатне.
Представник Токмацького відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області повідомив, що внаслідок ДТП у с.Покровське загинула одна особа. Також відбулось викрадення автомобіля марки Mitsubishi і трансформатора в с.Курушани та почастішали випадки «телефонного» шахрайства.
В.о. головного лікаря КП "Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" ТМР повідомив, що у медзакладі до кінця року не вистачатиме близько 2 млн. грн. на виплату заробітної платні персоналу. Також керівник лікарні звітував щодо оптимізації штатної чисельності закладу. Так, було скорочено одного заступника головного лікаря, а іншого перепрофільовано та прийнято 8 інтернів. Також запрацював новий томограф, з наступного тижня працюватиме мамограф.
Начальник відділу освіти РДА повідомив, що у закладах освіти району проводиться активна підготовка до нового навчального року та повідомив, що 8 серпня відбудеться повторний тендер на придбання меблів та дидактичних матеріалів, згідно стандартів Нової української школи, а також планується проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів опорних шкіл.
Директор Токмацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомила, що завдяки підвищенню кваліфікації працівників ЦСССДМ в районі з’явилась нова соціальна послуга медіатора- спеціаліста з проведення переговорів з метою врегулювання конфліктів.
Також були обговорені питання про: соціально-економічну ситуацію в районі, стан пасажирських перевезень в Новомиколаївській сільськії раді, стан ремонту автомобільних доріг місцевого значення, роботу з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, зайнятість населення району та участь безробітних у громадських роботах, проведення Дня Прапору та Дня Незалежності України, завершення збирання зернових та бобових на території району, а також операції «Врожай-2018», тощо. За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.Понеділок, 06 Серпня 2018 16:02 | Переглядів: 177