Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Грудень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

Бізнес-план Сергія Ольшанського отримає фінансування з обласного бюджету

У рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки в облдержадміністрації відбувся конкурс з відбору бізнес-планів. На розгляд конкурсної комісії було представлено три бізнес-плани.

За інформацією Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, на реалізацію найкращого бізнес-плану з обласного бюджету буде надано 500 тис. грн. на пільгових умовах, тобто розмір плати за користування фінансовою підтримкою становить 12 % на рік або 1 % щомісяця від наданої суми.

За результатами обговорення конкурсна комісія обрала проекти двох учасників, які отримають з обласного бюджету по 250 тис. грн. Це: проект «Розвиток садівництва та ягідництва. Вирощування та переробка ягід кизилу» Сергія Ольшанського та проект «Виготовлення оновленого асортименту дитячого одягу та білизни з якісної сировини» підприємства ТОВ «ВКФ «Надія-Грандекс», який презентувала генеральний директор компанії Ірина Кобякова.

Бізнес-план підприємця з с.Нове Токмацького району Сергія Ольшанського передбачає придбання італійського обладнання для обробки кизилового саду, облаштування якого вже розпочато за рахунок власних коштів. Підприємець уже вклав 3 млн. грн. Наразі цей кизиловий сад, який є найбільшим у Європі, нараховує близько 11 тис. дерев та 20 сортів кизилу. Плантація отримала сертифікацію як органічна. За словами власника, кизил зацікавив іноземних партнерів, які, зокрема, готові купувати кизиловий джем, соуси, соки та іншу кизилову продукцію українського виробництва. Вихід на зовнішні ринки та створення кизилового кооперативу став вирішальним фактором у визначенні переможця.

Відтак, фінансова підтримка з обласного бюджету різнопланових бізнес-проектів надасть новий поштовх для розвитку таких важливих для економіки області галузей як сільське господарство та легка промисловість, а також дозволить створити нові робочі місця.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДАПонеділок, 27 Серпня 2018 10:11 | Переглядів: 256