Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Грудень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

Робота сільськогосподарських підприємств району – на контролі Запорізької влади

23 серпня голова Токмацької районної державної адміністрації Віктор Дудукалов разом з першим заступником голови райдержадміністрації Станіславом Фроловим та представниками Токмацького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області взяли участь у робочій поїздці заступника голови облдержадміністрації Олександра Бабаніна та директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрія Полякова до Токмацького району.
Метою їх візиту на Токмаччину було безпосереднє ознайомлення із умовами функціонування сільськогосподарських підприємств району.
Спочатку делегація завітала в с.Покровське до сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Жовтневе». Гостей зустрічали Жовтневий сільський голова Наталія Антипенко і голова СОК «Жовтневе» Руслан Горенко. Господарі провели екскурсію по кооперативу, показали обладнання по переробці молока та поділилися нагальними проблемами галузі і кооперативу. За словами Олександра Бабаніна, обласна влада опікується підприємствами сільськогосподарського виробництва, зокрема переробної галузі тваринництва і готова надавати всебічну підтримку кооперативам і в майбутньому, та найбільшу увагу справедливо приділяє питанням продовольчої безпеки населення. Тому необхідною передумовою плідної співпраці є обов’язкове додержання санітарно-гігієнічних норм виробництва. Тож керівнику кооперативу було доручено посилити контроль та вжити усіх необхідних заходів щодо усунення недоліків, виявлених під час нещодавньої перевірки.
Далі гості з області відвідали приватне підприємство Івана Захаренка, що відомий в районі своїми виноградниками. Наразі підприємець звернувся за допомогою до представників влади щодо сприяння у створенні базового господарства з вирощування посівного часнику. За словами приватного підприємця: « ...звична пшениця та кукурудза - це, звичайно, добре, проте часниковий бізнес сьогодні дозволяє заробляти не менше. Ця культура потребує значно менше площ - відповідний рівень рентабельності можна мати, починаючи з декількох гектарів». Експерти з області надали гарантії щодо надання необхідної підтримки ініціативи створення такого підприємства: «Прикро, коли один із символів України ми в недостатній кількості вирощуємо на нашій землі та вимушені вкладати гроші у китайську економіку замість власної» - підсумував Олександр Бабанін. То ж маємо надію, що співпраця з посадовцями дасть поштовх у розвитку такої важливої галузі сільського господарства.Понеділок, 27 Серпня 2018 19:19 | Переглядів: 252