Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Травень 2019 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Новини

В райдержадміністрації відбулась чергова оперативна нарада

Перший заступник голови райдержадміністрації Станіслав Фролов провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району, правоохоронних органів. В ході наради були розглянуті актуальні питання життєдіяльності територій, державних соціальних допомог, наповнення місцевих бюджетів, протипожежної безпеки, санітарно-епідеміологічного стану. Керівники доповіли про стан справ у підлеглих організаціях, роботу за тиждень та намітили плани на наступний.
Начальник управління фінансів РДА Олена Шевченко звітувала щодо виконання плану доходів бюджету Токмацького району в розрізі м. Молочанськ та сільрад. Так, станом на 01.10.2018 року до загального фонду районного бюджету надійшло 138564,0 тис. грн. доходів, що становить 74,6 відсотка від плану на 2018 рік, затвердженого місцевою радою, в тому числі:
- до загального фонду районного бюджету надійшло 25113,1 тис. грн. доходів (без урахування між бюджетних трансфертів), що становить 73,8 відсотка від плану на 2018 рік;
- протягом вересня п. р. до районного бюджету надійшло власних доходів в сумі 3417,8 тис. грн. або 101,0 відсотка до запланованого на місяць. В порівнянні з відповідним періодом 2017 року надходження зросли на 292,1 тис. грн. або на 9,3%.
Начальник Токмацького управління Державного казначейської служби України Євген Лобур повідомив, що всі захищені статті оплачені. Управління приймає звіти за 9 місяців поточного року.
Перший заступник начальника Токмацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Ліліана Білецька повідомила, що протягом місяця відбувся перерахунок пенсій 153 особам. Всі виплат проводяться вчасно.
Керівник Токмацького МРС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Віталій Данікін повідомив, що за минулий місяць було зафіксовано 15 загорянь сухої трави та 1 господарської споруди на території району.
Представник Токмацького відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області повідомив, що у вересні співробітниками поліції була зафіксована смерть жінки від тілесних пошкоджень, а також нагадав присутнім, що 06.09.2018 в районі села Покровське громада мікрорайону «Ковальський» м.Токмак перекрила автомобільну дорогу обласного значення в напрямку м.Запоріжжя.
В.о. головного лікаря КП "Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" ТМР повідомив, що у медзакладі є проблеми з фінансуванням.
Заступник начальника Токмацького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області доповів, що службою було проведено 7 перевірок. Протягом місяця був зафіксований випадок сказу великої рогатої худоби на території м.Токмак.
Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі РДА А.Попазова повідомила, що за результатами рейтингової оцінки результатів соціально-економічного розвитку районів Запорізької області за перше півріччя 2018 року Токмацький район посів шосте місце.
Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації А.Медведська повідала присутнім про чергову перемогу Народного вокального ансамблю «Криниченька» в Міжнародному фольклорному фестивалю "МОРЕ РИТМУ", що проходив з 20 по 25 вересня у місті Балчик, Болгарія.

Також були обговорені питання про: соціально-економічну ситуацію в районі, результатів операції «Урожай-2018» та заходів щодо покарання правопорушників, підготовку закладів соціальної сфери до опалювального періоду 2018/2019, роботу з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, зайнятість населення району та участь безробітних у громадських роботах, підготовку до Покровського ярмарку, Дня учителя, Дня захисника України, Дня визволення Токмацького району, щодо святкування Дня людей похилого віку, Дня усиновлення тощо. За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.Понеділок, 01 Жовтня 2018 16:42 | Переглядів: 121