Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Травень 2019 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Новини

ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ – СВЯТО ЛЮДЕЙ З ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ

З нагоди Дня усиновлення, яке в Україні відзначається 30 вересня, в концертній залі ім. М.І. Глінки відбулося традиційне обласне свято, на яке завітали опікуни, прийомні батьки та усиновлювачі з Токмацького району у супроводі працівників служби у справах дітей райдержадміністрації. Привітали зібрання - усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Антоніна Матвєєва. На учасників заходу чекала святкова концертна програма. Кращим працівникам служб у справах дітей, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям було урочисто вручено грамоти й подяки облдержадміністрації, а також подарунки.
Також у цей святковий день закладами освіти району були проведені бесіди, класні години та виставка малюнків на тему «Ми за щасливу родину», «Кожній дитині-любов і родина», «Долоні маминих рук», тощо. Де діти мали змогу вкотре упевнитись, що жодними матеріальними благами не замінити того тепла, яке дає родина та гордістю згадати людей, що мають велике серце та стали взірцевими прийомними батьками чи опікунами. Такий приклад для наслідування мають діти Новопрокопівського опорного закладу освіти: їх землячки Панченко Раїса Григорівна - прийомна мати, що виховує власного сина та 2 прийомних дітей, нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня за визначні заслуги у вихованні дітей у сім’ї; Лазоришинець Наталя Анатоліївна- виховує двох власних та 3 прийомних дітей, лауреат районного та обласного конкурсу «Господиня свого краю» в номінації «Жінка-берегиня свого роду».
Найбільш захищеною формою влаштування у разі втрати дитиною батьків є усиновлення, оскільки дитина приймається в сім’ю на правах рідної дочки чи сина. Завдяки плідній роботі служби у справах дітей райдержадміністрації в нашому районі теж проживають всиновлені діти. Поряд з такою формою влаштування дітей як усиновлення активно розвиваються інші форми сімейного виховання, такі як прийомні сім’ї. На сьогодні в нашому районі функціонує 11 прийомних сімей, в яких виховується 26 дітей. Протягом 2018 року осиротіло 6 дітей. Всі вони влаштовані під опіку/піклування. Таким чином в Токмацькому районі в 39 сім’ях опікунів і піклувальників проживає 51 дітина.

 Вівторок, 02 Жовтня 2018 14:57 | Переглядів: 107