Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Травень 2019 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Новини

Що потрібно знати про реорганізацію Пенсійного фонду

22 серпня 2018 року Уряд ухвалив постанову № 628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України», відповідно до якої буде здійснено реорганізацію територіальних органів Пенсійного фонду України, зокрема і в Запорізькій області шляхом приєднання до головного управління Фонду в області.
Зазначені зміни мають на меті суто організаційний характер, їх безпосередня мета – покращити якість управління в пенсійній системі. Внутрішня реорганізація відомства не вплине негативно на якість обслуговування. Навпаки, зазначені зміни передбачають розширення мережі пенсійних точок обслуговування громадян.
Органи Фонду в Запорізькій області продовжують працювати за принципом функціонального поділу на фронт-офіс і бек-офіс. Поділ на фронт- і бек-офіс – схема роботи, яка ефективно діє в багатьох установах. Фронт-офіс працює з клієнтами і для клієнтів. Він так називається, бо завжди знаходиться „обличчям до обличчя” з людьми. А бек-офіс виконує решту роботи, він невидимий для клієнтів, які можуть навіть не здогадуватися про його існування. Чіткий розподіл на фронт і бек-офіс дає змогу приймати людей незалежно від місця проживання, та протягом усього робочого часу фронт-офіс перетворюється, по суті, на сервісний центр. Сервісні центри покликані обслуговувати громадян і надавати повний набір послуг Пенсійного фонду. Їх облаштування планується з усіма зручностями для одержувачів пенсійних виплат. Документи і заяви від громадян опрацьовують бек-офіси.
Також запроваджено ще одну форму наближення до людей точок надання послуг – агентські пункти. Їх відмінність від сервісних центрів полягає у тому, що вони створюються на базі ОТГ, центрів надання адміністративних послуг „прозорих офісів”. На даний час Токмацьке об’єднане управління створило агентський пункт в м.Молочанську та три віддалених робочих місця: при Остриківській територіальній громаді, Новопрокопівській та Новомиколаївській сільських радах.
Водночас отримати послуги від Пенсійного фонду можна й не виходячи з дому. Для цього створено портал електронних послуг Пенсійного фонду України Тут, у своєму особистому кабінеті, людина може отримати 15 із 30 видів послуг, що надає Фонд.

Перший заступник начальника
Токмацького об’єднаного управління
Пенсійного фонду України
в Запорізькій області
Л. БілецькаЧетвер, 04 Жовтня 2018 13:20 | Переглядів: 95