Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Травень 2019 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Новини

Токмацький район урочисто відзначив День вчителя

Токмацький район урочисто відзначив День вчителя - професійне свято людей, які кожного дня дарують дітям свої знання, разом з батьками передають учням традиції попередніх поколінь, прищеплюють любов до рідної землі, формують особистість і громадянина, дають школярам путівку в життя, готують молодь до самостійного майбутнього.
У святково вбраному залі зі сцени всіх освітян Токмаччини, які відкривають своїм учням дорогу у захоплюючий світ знань, щиросердно вітали голова райдерж¬адміністрації Віктор Дудукалов, голова Токмацької районної ради Василь Мафтуляк, начальник відділу освіти РДА Микола Шепель. Вони вручили Почесні грамоти та подяки кращим вчителям району за творчу, самовіддану працю, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які вони щодня, рік за роком дарують своїм вихованцям. А п’ятеро креативних вчителів району були удостоєні щорічної районної педагогічної премії, яку урочисто вручив голова райдержадміністрації Віктор Дудукалов. Зі словами вдячності за таку нелегку та почесну справу звернувся Віктор Сергійович до своїх колег, адже й сам має досвід викладацької діяльності.
Він побажав всім присутнім здоров’я, натхнення та оптимізму, мирного неба над головою та постійного професійного зросту задля майбутнього нашої Батьківщини. Та повідомив присутніх, що кожна школа району отримала солодкий подарунок у професійне свято від Народного депутата України Сергія Валентирова. Музичним подарунком освітянам стала концертна програма за участю кращих танцювальних та вокальних колективів, а також солістів району.Середа, 10 Жовтня 2018 11:31 | Переглядів: 120