Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Серпень 2019 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Новини

Дитсадок «Теремок»: тут знову чути щебет дітвори

Дитсадок «Теремок»: тут знову чути щебет дітвори

Неординарна  подія, що  зібрала не лише місцеву громаду, але й чимало близьких і далеких гостей,  відбулася 1 жовтня  у селі Нове: тут після 15-річної перерви знову  відкрили дошкільний навчальний заклад з казковою назвою «Теремок».

Капітальна будівля дошкільного закладу в центрі села  залишилася з радянських часів,- розповів Новенський сільський голова  Анатолій Субоцький. - Після розвалу Радянського Союзу і занепаду нашого базового радгоспу «Великотокмацький», десь із середини 90-х років уже минулого століття дитсадок «Теремок» припинив існування , а його  споруда занепала.

Чотири роки тому після розпаювання земель дослідного господарства, село Нове отримало нове життя, у людей з’явилися і земля, і робота, і впевненість у завтрашньому дні. Як наслідок, молодь почала осідати у селі, створювати сім’ї та народжувати дітей. І звертатися до сільради з проханням відродити у Новому дитсадок для виховання і підготовки діток до школи, - розповів Анатолій Субоцький.

Прохання громади почула місцева влада. Аби втілити ідею відродження дитячого садочка в життя сільській раді довелося пройти довгий та складний шлях. Не дивлячись на зневіру скептиків,  сільський голова Анатолій Субоцький не один місяць  їздив і до райцентру, і в Запоріжжя, звертався за допомогою до керівництва районної влади, голови райдержадміністрації Олени Гатайло, яка допомагала вирішувати питання залучення бюджетних коштів сільської ради для проведення ремонтних робіт у дитсадку «Теремок».

До доброї справи долучилися  і селяни. Таким чином у тісному тандемі сільської ради і  громади з районною владою  вдалося реконструювати стару будівлю включно з ремонтом даху, заміною усіх вікон і дверей, обладнанням ігрових майданчиків, кімнат і спальні для дітей, встановлення нового обладнання в їдальні та пральні, санвузлу та багато чого.

Тепер    дитсадок «Теремок» став сучасним дошкільним навчальним закладом, де є все необхідне для якісного виховання та навчання сільських малюків.

На  урочисте відкриття дитсадка,  що стало святом усієї громади населених пунктів Новенської сільської ради, завітала голова райдержадміністрації Олена Гатайло. Виступаючи перед присутніми, вона відзначила, що відкриття сільського дитсадка – це приклад того, що місцева влада почула голос селян і зробила все можливе аби втілити мрію молодих мам в реальність, надала малюкам  можливість відвідувати дитсадок, та отримувати комфортні умови для виховання та підготовки до школи. А батьки можуть тепер спокійно  працювати у своїх селянських господарствах і бути спокійними, адже  їхні діти у «Теремку» будуть під постійним контролем і увагою вихователів і персоналу дитсадка.

Олена Вікторівна запевнила громаду, що районна влада і надалі допомагатиме сільраді у реконструкції другого поверху будівлі дитсадка, сприятиме відкриттю  тут ще однієї групи для найменших вихованців.

З найкращими побажаннями голова райдержадміністрації вручила дитсадку у подарунок іграшки.

Після привітань, що линули від голови наглядової ради ТОВ «Токмак Солар Енерджи» Олександра Рєпкіна, методиста відділу освіти РДА Ірини Ялтуховської, директора Новопрокопівської ЗОШ Алли Волошиної, представника ТОВ «УкрЛан» Миколи Заєць, ветеранів дитсадка Валентини Согласової, в урочисту мить голова РДА Олена Гатайло та Новенський сільський голова Анатолій Субоцький перерізали символічну стрічку. І на імпровізовану сцену «Теремка» у супроводі завідуючої Олени Дорошенко, помічника вихователя Оксани Роботи вийшли святково одягнені хлопчики і дівчатка, перші вихованці відновленого дитсадка «Теремок». Для гостей, а також для своїх мам і тат, бабусь і дідусів маленькі аматори художньої самодіяльності підготували веселу концертну програму з віршами та  пісеньками.

 

Людмила АРМАН.

Вівторок, 07 Жовтня 2014 13:25 | Переглядів: 405