Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Липень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Новини

Голова РДА провів оперативну нараду з поточних питань життєдіяльності району

05.11.2018 голова РДА В.Дудукалов провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району, правоохоронних органів. В ході наради були розглянуті актуальні питання життєдіяльності територій, державних соціальних допомог, наповнення місцевих бюджетів, протипожежної безпеки, санітарно-епідеміологічного стану. Керівники доповіли про стан справ у підлеглих організаціях, роботу за тиждень та намітили плани на наступний.
Начальник управління фінансів РДА О.Шевченко звітувала щодо виконання плану доходів бюджету Токмацького району в розрізі м. Молочанськ та сільрад. Станом на 01.11.2018 виконання дохідної частини бюджету району планових показників 10 місяців становить 111,6%, за жовтень місяць – 165,6%.
Начальник Токмацького управління Державного казначейської служби України Є.Лобур повідомив, що всі захищені статті оплачені.
Перший заступник начальника Токмацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Л.Білецька повідомила, що Укрпошта працює, всі виплат проводяться вчасно.
Керівник Токмацького МРС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Віталій Данікін повідомив, що за минулий місяць було зафіксовано 4 пожежі - загоряння сухої трави та 1 господарської споруди.
В.о. головного лікаря КП "Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" ТМР В.Пасевін звітував про стан лікування мешканців Токмацького району за 9 місяців поточного року та повідомив, що у медзакладі є проблеми з фінансуванням.
Заступник начальника Токмацького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області доповів, що на території району зафіксований випадок захворювання на сказ.
Начальник відділу культури і туризму РДА А.Медведська повідала присутнім про підготовку до святкування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва та Дня працівників сільського господарства, організацію та проведення меморіальних заходів до вшанування Дня пам'яті жертв голодоморів.
Обговорені також питання про: облік безробітних в Токмацькому міськрайонному центрі зайнятості та організацію громадських робіт; роботу філії «Токмацький райавтодор» в зимовий період; дотримання температурного режиму у ЗНЗ та ДНЗ; виконання аварійних робіт працівниками ВАТ «Запоріжжяобленерго» та СП Токмацький РЕМ, тощо.
За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.

 Вівторок, 06 Листопада 2018 15:09 | Переглядів: 146