Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

Французькі експерти допомагають колегам удосконалювати систему соціальних послуг

         В Токмацькому районі продовжується робота щодо виконання завдань Президента України В. Януковича стосовно вдосконалення роботи соціальних служб. В рамках проекту TWINNING  “Підтримки розвитку системи соціальних послуг в Україні” за участю французських експертів на базі Комунальної установи Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Токмацької районної ради  24 жовтня було проведено регіональний семінар для директорів територіальних центрів, завідувачів відділень соціальної допомоги вдома, завідувачів  відділень соціально-побутової адаптації Токмацького, Михайлівського, Василівського, Чернігівського районів, м. Токмак, також в семінарі прийняли участь спеціалісти з ЦСССДМ та управління соціального захисту населення.

        Метою семінару  було  проведення, в рамках пілотного проекту, на прикладі відділення соціальної допомоги вдома Комунальної установи Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Токмацької районної ради внутрішнього оцінювання якості послуг, які надаються  відділенням  соціальної допомоги вдома.
    В рамках проведення семінару французськими експертами та представниками територіальних центрів інших районів було проведено зовнішнє оцінювання якості послуг, які надає відділення соціальної допомоги вдома. Результат проведених досліджень -  напрацювання  методики проведення внутрішнього і зовнішнього оцінювання якості послуг, які в подальшому будуть запропоновані на території всієї України.

Вівторок, 29 Жовтня 2013 08:11 | Переглядів: 485