Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

Відбулась чергова нарада директорів закладів освіти

14 листопада 2018 року відповідно до плану роботи відділу освіти Токмацької райдержадміністрації відбулася нарада директорів закладів освіти району, у якій взяли участь працівники відділу освіти, методисти РМК, працівники КУ «ЦФМТЗОЗ», керівники закладів освіти району. Нараду проводив начальник відділу освіти Микола Шепель.
На порядку денному обговорювалися питання: про стан роботи з енергозбереження в закладах освіти;
про проведення районних та участь в обласних масових заходах з учнями;
про стан та профілактику травматизму під час освітнього процесу в закладах освіти;
про підсумки моніторингу веб-сайтів закладів освіти щодо забезпечення ними відкритого доступу до інформації про їх діяльність;
про стан дотримання вимог санітарного законодавства в закладах освіти;
про організацію роботи щодо обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів Токмацького району.
Згодом до наради долучилися голова Токмацької райдержадміністрації Віктор Дудукалов та заступник голови РДА Олена Шпак. Віктор Сергійович привітав та вручив диплом кандидата педагогічних наук та вишуканий букет квітів директору комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Оксані Хайдаровій. Диплом, який прирівнюється до диплома доктора філософії, підтверджує здобутий пані Оксаною науковий ступінь кандидата педагогічних наук за темою: "Корекційна педагогіка". До привітань долучилися Олена Шпак, Микола Шепель та всі присутні.
Також на нараді розглянули низку організаційних поточних питань. Проведення наради дало змогу кожному з учасників зробити аналіз отриманої інформації, визначити особисті плани на майбутнє щодо ефективного здійснення діяльності в школі.

 Середа, 14 Листопада 2018 14:25 | Переглядів: 317