Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Січень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Новини

На черговому семінарі з Молочанським міським та сільськими головами було опрацьовано ряд нагальних питань

15 листопада заступник голови райдержадміністрації Олена Шпак провела семінар-нараду з Молочанським міським та сільськими головами. У семінарі взяли участь: Олексій Нетреба – голова ТОВ «Укрснабпаливо», Любов Чумакова – начальник Токмацького управління ГУ ДФС в Запорізькій області, Вікторія Панченко – заступник начальника фінансово-економічного відділу – заступник головного бухгалтера Токмацького об’єднаного управління ПФУ в Запорізькій області, керівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови.

Олексій Нетреба у своїй доповіді зазначив: «Ні для кого не секрет, що на сьогодні ціни на тверде паливо є захмарними. Постачання твердого палива (вугілля) робляться виробниками, що видобувають вугілля марок Г і ДГ на території України. Ці марки абсолютно не підходять для використання в побутових потребах населення, підприємств, тощо. Наша компанія є офіційним дистриб'ютором АТ"КАРАЖЫРА"(Республіки Казахстан) на території України. Підприємство видобуває вугіллі марки Д. Це вугілля має дуже високі Європейські характеристики якості, забезпечуючи теплоту згорання як у вугілля антрацитової групи, практично не має викидів чадного газу. Постачання даного вугілля на територію України здійснюється вагонами безпосередньо з місця видобутку, у зв'язку з цим ціна на нього цілком конкурентна і приваблива. Економія в грошовому еквіваленті в місяць складає - 2634,00 гривен, крім того, у зв'язку з низьким показником зольності (зола практично відсутня), відпадає необхідність утилізації і вивезення продуктів спалювання.
Маючи багаторічний досвід роботи по усій території України і безпосередньо в південно-східному регіоні, нашою компанією був реалізований соціальний проект, спрямований на підтримку незахищених соціальних верств, що у свою чергу принесло позитивний результат. Спільно з керівництвом регіону був розроблений і вже запущений соціальний проект в міст Запоріжжя, а також в Приазовському, Приморському, Бильмацькому, Черниговскому, Розівському, Мелітопольському районах. Для керівників бюджетних організацій, також розроблений пілотний проект на підтримку бюджетних організацій охорони здоров'я, освіти, комунальних і інших, що дозволит економити бюджет приблизно на 40%».

«Реалії сьогоднішнього дня такі, що кожен господар зобов'язаний звертати увагу на економію свого бюджету, знайти для цього усі можливі варіанти і якщо є можливість провести опалювальний сезон належним рівнем з найменшими витратами, то це потрібно робити»-підсумувала Олена Шпак.

Далі про податкову заборгованість, які мають фізичні особи по оплаті за землю та податку з доходів фізичних осіб згідно наданих декларацій доповіла Любов Чумакова та запропонувала проводити виїзні консультації та декларування разом з представниками сільських рад. Вікторія Панченко розповіла присутнім про легалізацію заробітної плати та участь у добровільному страхуванні, а також про заборгованість із плати єдиного внеску по фізичним особам-підприємцям та вплив розвитку сплаченого єдиного внеску на розмір майбутньої пенсії. А начальник відділу персоніфікованого обліку УСЗН ТРДА Юлія Рекуненко підняла питання компенсації витрат на пільгове перевезення. Питання здійснення державної регуляторної політики та оприлюднення на Єдиному державному порталі відкритих даних переліку діючих регуляторних актів; про порядок проведення інвентаризації відходів та подання звіту «Про інвентаризацію джерел утворення відходів, відходів виробництва та споживання; про норми Закону України «Про природно-заповідний фонд України», дотримання встановленого режиму для територій природно-заповідного фонду висвітлила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Анна Попазова. Олена Шпак наголосила на необхідності виготовлення, розміщення бігбордів і сіті-лайтів на території району та їх фінансування, а також нагадала про участь у четвертому обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України. З питанням про облік дітей дошкільного та шкільного віку виступив начальник відділу освіти Микола Шепель. Тепер дані повноваження мають сільські ради.
За результатами роботи Молочанському міському та сільським головам були видані роздаткові матеріали та надані методичні рекомендації з зазначених питань. Також до засідання долучилася в.о.головного лікаря «Токмацької станції переливання крові» ЗОР Світлана Борисовська. Вона звернулась до присутніх з проханням активізувати роботу з питань пропаганди донорства серед сільського населення та у колективах присутніх організацій, адже на даний момент кров у великому дефіциті.

 П'ятниця, 16 Листопада 2018 10:36 | Переглядів: 182