Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Січень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Новини

КОСТЯНТИН БРИЛЬ ПРИВІТАВ НОВУ ОЧІЛЬНИЦЮ ТОКМАЦЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та прокурор Запорізької області Валерій Романов урочисто представили керівника Токмацької місцевої прокуратури Наталію Бондаренко представникам правоохоронних органів та влади. До складу Токмацької місцевої прокуратури входять: апарат місцевої прокуратури, а також Вільнянський, Новомиколаївський, Оріхівський, Пологівський та Гуляйпільський відділи.

Вітаючи з призначенням очільницю місцевої прокуратури, Костянтин Бриль наголосив, що перед нею та її командою поставлено чимало важливих завдань.

- Від присутніх тут сьогодні людей залежить соціальна справедливість на місцях. А відсутність реагування правоохоронців на певні порушення завжди обертається негативом для влади. Особливо це видно у засобах масової інформації, які вимушено беруть на себе роль викривачів порушників законодавства. Крім цього, на прийомах громадян я нерідко чую скарги на бездіяльність правоохоронців і вимушений звертати увагу прокурора області на кожен випадок окремо. Хочу підкреслити, що на місцях не варто боятися погроз місцевого політикуму чи певних віп-персон. Треба працювати лише в рамках закону. Нині всі дані про правопорушення, які були отримані мною на прийомах громадян чи зі ЗМІ, будуть передані новій очільниці прокуратури, аби вони нарешті зрушили з місця. Одним із наболілих питань Вільнянщини вважаю знищення лісосмуг, які нині продовжують вирубувати, поки влада намагається їх відродити. Лише в поточному році з бюджету області було виділено 8 мільйонів на відновлення 600 гектарів лісів. Тож нині саме від вас залежить збереження того, що по праву належить громаді. Я не терпітиму кишенькових правоохоронців та можновладців. У Запорізькій області такого не буде, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Зі свого боку прокурор області наголосив, що лише результативні та професійні співробітники прокуратури мають право обіймати керівні посади в органах прокуратури, тож зайняття цієї посади – це велика відповідальність за законність і порядок у цілому ряді районів області.

- У цьому році вдалося подолати минулорічні негативні тенденції у динаміці злочинності на території області. За 10 місяців 2018 року обліковано 3 277 кримінальних правопорушень, що на 3,8% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Проте темпи зниження рівня злочинності на цій території нижчі, ніж загалом по області.

Всупереч загальнообласній тенденції до зниження кількості облікованих особливо тяжких злочинів (-11,2%) їх кількість у порівнянні з минулим періодом збільшилась у Пологівському районі (з 8 до 10 або +25%), Оріхівському районі (з 9 до 11 або +22,2%) та Вільнянському районі (з 15 до 18 або +20%). Попри зменшення в області майже на третину кількості вчинених тяжких злочинів (-29,7%) їх суттєве збільшення відбулося в Новомиколаївському районі (з 52 до 89 або +71,2%). При зниженні в цілому по області кількості вчинених злочинів проти життя та здоров’я особи (-7%) їх помітне збільшення зафіксовано в Пологівському (з 23 до 35 або +52,2%), Токмацькому (з 11 до 16 +45%) та Оріхівському (з 43 до 57 або +32,6%) районах, - повідомив Валерій Романов.

Костянтин Бриль та Валерій Романов побажали новому керівнику Токмацької місцевої прокуратури якнайшвидшого налагодження конструктивної роботи та досягнення значного позитивного результату на займаній посаді. Привітав пані Наталю з призначенням і голова райдержадміністрації Віктор Дудукалов.

 П'ятниця, 16 Листопада 2018 12:31 | Переглядів: 192