Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

Віктор Дудукалов проінформував підлеглих щодо ситуації, що склалась в країні

У зв'язку з можливим запровадженням воєнного стану відбулись загальні збори коллективу райдержадміністрації на чолі з головою райдержадміністрації Віктором Дудукаловим. Обговорили вчорашній напад регулярних військ Россії на українські катери в Азовському морі та можливі сценарії розвитку подій у разі введення воєнного стану на території області.
"Гібридна війна закінчилася, маски скинуто. Нападом на українські військові катери в Азовському морі Росія перейшла до нового, вже якісно іншого етапу агресії проти України. Це був демонстративний, нічим не завуальований напад з боку регулярних підрозділів Збройних Сил. І це, звичайно, не випадковий інцидент, а явно закономірний крок росіян в ретельно спланованій ескалації ситуації в акваторії Азовського моря. Проте Росія діяла істерично. Відео, що доступно для масового перегляду, свідчить, що таран українського буксиру був проведений непрофесійно і призвів до більшого пошкодження того, хто таранив.
Прошу всіх розсудливих громадян не вмикати паніку. Адже від нашої з вами стриманості в висловлюваннях й адекватних дій залежить життєдіяльність України. Нині ми маємо дочекатися рішення Верховної Ради України щодо введення воєнного стану в державі. Воєнний стан не означає оголошення війни. Воєнний стан вводиться винятково з метою посилення оборони України на фоні зростаючої агресивності з боку Росії. Воєнний стан не лише допоможе краще сконцентрувати оборонні зусилля, він має стати стимулом для того, аби Захід зайняв активнішу позицію щодо ситуації на Азові. Це набір додаткових інструментів. Він дає додаткові права Верховному Головнокомандувачу. Однак, останнє слово за Верховною Радою. Протягом 48 годин вона повинна визначитися, підтримувати указ Президента, чи ні. "-зазначив  голова РДА.

То ж дочекаймось позачергового засідання Верховної Ради сьогодні о 16:00.Понеділок, 26 Листопада 2018 15:50 | Переглядів: 261