Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Січень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Новини

«Золотий голос» Новогорівського опорного закладу

«Талант – то крапля здібностей і море праці»
(Г. Тютюнник)
Пісня, як свята молитва, сповіщає, пронизає. Пісня – цілюща, як материнське молоко, бо живе в ній наш родовід, в ній живе наша прекрасна Україна. Кажуть, допоки живе мова, то живе народ, а якщо лине пісня народу,то живе історія, культура. Особливою українська пісня стає у виконанні талановитої дитини.
У нашому Новогорівському опорному закладі навчається здібна, з неповторним голосом Радіонова Катерина, учениця 10 класу. Вона встигає і до уроків ретельно готуватись, і у шкільному самоврядуванні працювати, а ще брати участь у різноманітних вокальних конкурсах.
Катя – учасниця конкурсу «Голос Токмаччини. Діти». Вболівали за неї усією Новогорівкою.
17 жовтня 2018 року Катя взяла участь у І зональному турі (м. Токмак) обласного фестивалю-конкурсу дитячого естрадного мистецтва з піснею «Човен», за результатами якого була запрошена на ІІ обласний тур, який відбувся 26 жовтня у м. Запоріжжя. Учасниками цього туру стали 55 виконавців. Дівчина заспівала дві пісні: «Човен» та «Love story».
Разом з 24 учасниками вона виступила на Гала-концерті, який відбувся 9 листопада у м. Запоріжжя.
Участь у Другому міжрегіональному конкурсі патріотичної пісні та поезії «Слався, рідна Україно!», який проходив 10 листопада у Запорізькому національному університеті, принесла юній співачці перемогу. Вона була нагороджена Дипломом та медаллю за І місце. Перемогу їй принесла пісня «Чорна квітка», а найкращою стала серед 90 учасників Запорізької та Дніпропетровської областей.
А виступ на ІІІ міжнародному фестивалі таланту та краси «Premium Fashion Europe Fest – 2018» ( проходив 17-18 листопада у м. Запоріжжя) приніс ІІІ місце. Вміло показала вокальні дані та глибину почуттів з піснею «Човен» та «My and my brother's heart». На фестивалі були представлені 108 номерів вокалістами з України, Алжиру, Ефіопії, Болгарії, Румунії, Індії.
Величезну підтримку дівчинка має від своєї родини, у якій люблять і вміють співати. Особливо важливо для неї підтримка мами – Радіонової Галини Іванівни, яка допомагає розкрити талант та створює всі умови, щоб дівчинку почули та оцінили.
Ми пишаємось тим, що Радіонова Катерина навчається у нашому закладі, та бажаємо їй нових здобутків та перемог. Адже обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість, честь України, її світовий авторитет.

(Ліра Олена Олексіївна,
заступник директора з навчально-виховної роботи
Новогорівського опорного закладу)Вівторок, 27 Листопада 2018 10:35 | Переглядів: 157