Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Новини

В районі проведено Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

           В Токмацькому районі, на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки, проведено Всеукраїнський профілактичний захід «Урок», який проводить служба у справах дітей районної державної адміністрації спільно з відділом освіти, ТРЦСССДМ та кримінальною міліцією у справах дітей.
           Метою рейду «Урок» є: виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального 2013 року; вжити заходів для повернення їх до навчання; усунення причин і умов, внаслідок яких діти не будуть охоплені навчанням; проведення профілактичних бесід щодо роз’яснення вимог чинного законодавства про обов’язкову середню освіту; притягнення батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків до адміністративної відповідальності; а головне - забезпечити, щоб кожна дитина сіла за парту і почала свій навчальний рік
           На території Токмацького району проживає 15 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та в яких виховується 24 дитини. Також, на території району проживає 64 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ях опікунів та піклувальників та функціонує 9 прийомних сімей, в яких виховується 16 дітей.
В рамках Всеукраїнського профілактичного заходу обстежено умови проживання та виховання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, у сім’ях опікунів (піклувальників), прийомних сім'ях; відвідувались сім’ї, де на вихованні є діти, схильні до систематичних пропусків занять.
            Під час проведення рейдів 16-дітям з кризових сімей була надана гуманітарна допомога у вигляді одягу та взуття. Завдяки спонсорам від партії «Регіонів» та обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді дітям з багатодітних і малозабезпечених сімей надано 34 ранці та канцелярське приладдя для навчання.
            В Токмацькому районі, дітей, які  не приступили до навчального процесу не виявлено. Всі діти даної категорії приступили до навчального процесу та забезпечені одягом, взуттям, продуктами харчування.

 

Вівторок, 29 Жовтня 2013 08:21 | Переглядів: 529