Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Серпень 2019 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Новини

Станіслав Фролов провів щомісячну оперативну нараду

Перший заступник голови РДА Станіслав Фролов провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району, правоохоронних органів. На початку засідання Станіслав Миколайович представив присутнім нову очільницю Токмацької місцевої прокуратури Наталію Бондаренко. Пані Наталія повідала присутнім щодо реформування органів прокуратури та пообіцяла в межах своїх повноважень сприяти у вирішенні нагальних питань життєдіяльності району. В ході наради були розглянуті актуальні питання життєдіяльності територій, державних соціальних допомог, наповнення місцевих бюджетів, протипожежної безпеки, санітарно-епідеміологічного стану. Керівники доповіли про стан справ у підлеглих організаціях, роботу за тиждень та намітили плани на наступний.
Начальник управління фінансів РДА О.Шевченко звітувала щодо виконання плану доходів бюджету Токмацького району в розрізі м. Молочанськ та сільрад. Станом на 03.12.2018 року до загального фонду районного бюджету надійшло 164816,0 тис. грн. доходів, що становить 87,3 відсотка від плану на 2018 рік.
Заступник військового комісара Токмацького об’єднаного міського військового комісаріату, майор А.Побережник доповів, що наразі призов контрактників завершився. Токмацький район справився з поставленою задачею. Триває активна підготовка до зборів, що відбудуться 13-14.12.2018 в м.Пологи. Батальйон формується на базі 4 районів, серед яких і Токмацький. Вже розгорнуто і працюють пункти збору в районі. Також майор попросив керівників підприємств максимально серйозно віднестись до цього питання і всіляко сприяти направленню резервістів на підготовку. Та нагадав про кримінальну відповідальність громадян у разі ухилення від воїнської служби.
Начальник Токмацького управління Державного казначейської служби України Є.Лобур повідомив, що всі захищені статті оплачені. Служба готується приймати звітність в електронній формі.
Начальник Токмацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Л.Зоріна повідомила, що 15,5 тис. пенсіонерів здійснили перерахунок пенсій у зв’язку з підвищенням мінімальної пенсії до 1497 грн. Всі виплат проводяться вчасно.
Керівник Токмацького МРС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Віталій Данікін повідомив, що за минулий місяць було зафіксовано 6 пожеж - загоряння господарських споруд, гаража з легковим автомобілем в с.Нове, а також домоволодіння в м.Молочанськ(мешканці не постраждали).
Начальник Токмацького відділу Пологівського відділу ГУНП в Запорізькій області А.Собецький доповів, що протягом листопада відбулось 176 пригод: 13 крадіжок, 21 раптових смертей, 5 адміністративних правопорушень, 1 шахрайство, 2 самогубства, тощо. Було розкрито 7 правопорушень, 1 кримінальне провадження відкрито по відношенню до жителя Новопрокопівки щодо ухиляння від військової служби.
В.о. головного лікаря КНП «Молочанський центр первинної медико-санітарної допомоги» ТРР К.Рубан розповіла, що розпочато 3 останню хвилю підписання декларацій з населенням. На теперішній момент підписано приблизно 10600 декларацій. Адміністрація лікарні займається резервуванням медичних засобів.
Начальник Токмацького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області І.Левченко розповів про випадок укусу людини, проте підозри на захворювання сказом не підтвердились. Минулими вихідними службою було здійснено вакцинацію 764 кв.км. території району, як за допомогою малої авіації, так і вручну. Робота триває.
Завідувач Токмацького міжрайонного відділу ДУ «Запорізький обласний лабораторний Центр МОЗ України» М.Бажан повідомив, що загалом на території району санітарно-епідеміологічна ситуація в нормі. В с.Новому у дитсадочку були зафіксовані випадки вітряної віспи(оголошено карантин), захворюваність на грип сягає 70 % від порогового значення. Захворюваності на кір не зафіксовано, проте в прилеглих районах випадки є, то ж не треба нехтувати можливістю безкоштовної вакцинації як дітей, так і дорослих. Вакцина в достатній кількості.

Обговорені також питання про: облік безробітних в Токмацькому міськрайонному центрі зайнятості та організацію громадських робіт; роботу філії «Токмацький райавтодор» в зимовий період; дотримання температурного режиму у ЗНЗ та ДНЗ; про декларування доходів, тощо. За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.
Також варто зазначити, що у зв’язку з введенням воєнного стану майже всі установи, служби та організації району працюють у посиленому режимі.Понеділок, 03 Грудня 2018 15:46 | Переглядів: 136