Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Серпень 2019 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Новини

В Токмацькому районі відзначили День інваліда

3 грудня у всьому світі відзначають День інваліда, заснований в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН. У цей День ми приєднуємося до міжнародної ініціативи і бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідності людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність - це не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства. Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства.
Сучасне суспільство нарешті вирішило зробити крок до власної цивілізованості. Про проблеми людей з інвалідністю заговорили, питання перевели в площину активних практичних рішень, права людей з інвалідністю почали закріплювати на законодавчому рівні. По всій Україні були створені Інклюзивно-ресурсні центри з кваліфікованими логопедами, дефектологами, психологами, тощо. Інклюзивна освіта набирає обертів.
Неймовірне свято для діток з інвалідністю було організовано працівниками КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Токмацької районної ради на чолі з Оксаною Хайдаровою в цей день. Також на свято завітало багато гостей: голова Токмацької районної ради Василь Мафтуляк, заступник голови Токмацької РДА Олена Шпак, Молочанський міський голова Володимир Вольвач, Балківський сільський голова Зінаїда Сальнікова, працівники відділу освіти ТРДА, керівники закладів освіти Токмацького району та багато небайдужих людей. Незважаючи на велику кількість поважних гостей, головними на цьому святковому заході були ДІТИ! Гості висловили щирі, теплі слова дітям з інвалідністю, наголошував, що різниці між дітьми немає. Кожен має право на освіту, спілкування, розваги, дружбу, повагу від оточуючих, толерантне ставлення, турботу та любов. Своїми запальними танцями діток привітали учні Молочанської школи мистецтв. Розважали дітлахів аніматори із сусіднього міста Мелітополя. Шоу мильних бульбашок не залишила байдужими ні дітей, ні дорослих. Продовжились розваги вже у ресурсній кімнаті Інклюзивного Центру. Там діти мали змогу власноруч приготувати смачну піцу, намалювати долоньками сонечко та поласувати смаколиками! У подарунок всі отримали яскраві фото з аніматорами.

 

Фото Наталії ДворницькоїВівторок, 04 Грудня 2018 09:57 | Переглядів: 125