Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Серпень 2019 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Новини

Подальше функціонування залізничної станції Молочанськ на контролі райдержадміністрації

Перший заступник голови РДА С.Фролов провів нараду щодо подальшого функціонування залізничної станції Молочанськ. Були запрошені Молочанський міський голова, начальник залізничної станції Молочанськ, директор ПП «ПРАЙД-ЦЕМЕНТ», начальник ТОВ «АЛЬЯНС ОЙЛ УКРАЇНИ», заступник директора ТОВ «АРТ-ПРОМ» та начальник відділу економічного розвитку та торгівлі РДА.
У поточному році ПАТ «Укрзалізниця» розгорнуто масштабну діяльність щодо шляхів реструктуризації, санації або тимчасового чи повного закриття для виконання вантажних операцій малодіяльних та збиткових станцій, до числа яких потрапила і станція Молочанськ. Керівники підприємств району, які постійно користуються послугами ПАТ «Укрзалізниця» для виконання вантажних операцій, звернулись до райдержадміністрації з проханням сприяти у вирішенні питання щодо роботи вантажної залізничної станції Молочанськ, з метою недопущення негативних наслідків, як для підприємств, так і для району вцілому. Закриття станції призведе до скорочення робочих місць, зменшення надходжень до місцевих бюджетів. Як наслідок, погіршиться соціально-економічне становище населення території. Тому дуже важливим є функціонування даної станції і надалі. Перший заступник голови пообіцяв всебічну підтримку у вирішенні даного питання.
За результатами наради вирішено підготувати та направити лист до ПАТ «Укрзалізниця» щодо надання роз’яснень та відповідних розрахунків, на підставі яких прийнято рішення про необхідність закриття станції Молочанськ.Середа, 05 Грудня 2018 11:00 | Переглядів: 126