Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Новини

Віктор Дудукалов провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району, правоохоронних органів

Голова райдержадміністрації Віктор Дудукалов провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району, правоохоронних органів. На початку засідання присутніх прийшли привітати з новорічними та різдвяними святами учні Молочанської дитячої школи мистецтв(художній керівник О.Барановська). У їх виконанні звучали різдвяні вітальні пісні, колядки та щедрівки. Дуже проникливо був виконаний фірмовий український «Щедрик». Приємно насолоджуватися співом справжніх професіоналів. Завдяки своєму неймовірному таланту діти отримали від учасників наради та працівників райдержадміністрації солодкі та грошові подарунки.
Далі розпочала офіційну частину наради начальник управління фінансів РДА О.Шевченко. Вона відзвітувала щодо виконання плану доходів бюджету Токмацького району в розрізі м. Молочанськ та сільрад. За підсумками року до загального фонду районного бюджету надійшло 75396017,08 грн. доходів, що становить 109,2 відсотка від плану на 2018 рік.
Начальник Токмацького управління Державного казначейської служби України Є.Лобур повідомив, що всі захищені статті оплачені. Служба працює у звичному режимі.
Військовий комісар Токмацького об’єднаного міського військового комісаріату В.Вітер доповів, що 153 резервістів з Токмацького району взяли участь у перепідготовці, що відбулась протягом грудня в м.Пологи. Більше 1800 чоловік пройшли медогляд, працівниками військкомату здійснено перевірку 24 підприємства та всі сільські ради району протягом року.
Представник Токмацької об’єднаної податкової інспекції повідомив, що за підсумками 2018 року в Токмацькому районі було зібрано 97,7 млн.грн. податків і зборів, з них 53% складає ПДФО, 22%-податок на землю, 21%-єдиний податок.
В.о. головного лікаря КНП «Молочанський центр первинної медико-санітарної допомоги» ТРР К.Рубан розповіла, що наразі угоди закладів первинної ланки з Національною службою здоров’я на стадії підписання.
Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА А.Попазова розповіла, що за результатами рейтингової оцінки за 9 місяців минулого року Токмацький район посів 4 місце.
Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА – головний архітектор району О.Саврасова повідомила, що проведений облік фактичної наявності складових автомобільних доріг загального користування місцевого значення, складені та підписані відомості інвентаризації зазначених автомобільних доріг відповідно до територіальної приналежності.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації М.Шепель відзвітував про відремонтований котел в Запорізькій школі, а також поділився приємною звісткою про те, що Таврійська школа відмовилась від газового опалення. Тут запрацював твердопаливний котел.
Начальник служби у справах дітей РДА В.Порохня повідомила, що Токмацький район посів почесне друге місце по влаштуванню дітей в сімейні форми виховання, а директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.Синякова порадувала присутніх інформацією про те, що протягом року вдалось зберегти 11 прийомних сімей, а 117 родинам вдалось подолали або мінімізували складні умови проживання.
Представник служби зайнятості нагадав присутнім, що з 1 січня 2019 року вступив в силу Новий Порядок реєстрації безробітних громадян, який внесе суттєві зміни у підході роботи, у якому передбачається поглиблений індивідуальний супровід безробітних кар’єрним радником. Саме кар’єрний радник буде узагальнювати майже всю інформацію по безробітному, як з питань підбору роботи, так і у питанні можливості формування та розвитку нових професійних навичок і компетентностей, які користуються попитом на ринку праці. Основним документом, у якому закріплюються взаємні права й обов’язки кар’єрного радника та особи, яка шукає роботу, є індивідуальний план надання послуг, де зазначається комплекс заходів, які мають вжити кар’єрний радник та особа, яка шукає роботу, а також строки виконання взаємних зобов’язань. Фактично індивідуальний план надання послуг є договором про співпрацю. Підписавши договір, громадянин підтверджує серйозність наміру працевлаштуватися або розпочати власну справу та готовність діяти, аби цього досягти.
Обговорені також питання про: організацію громадських робіт безробітних в Токмацькому міськрайонному центрі зайнятості; роботу філії «Токмацький райавтодор» в зимовий період; дотримання температурного режиму у ЗНЗ та ДНЗ; про затвердження тарифів на обслуговування КУ Територіальнмй центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг), проведення Новорічних та різдвяних заходів клубними закладами району,тощо. За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.Понеділок, 14 Січня 2019 14:53 | Переглядів: 215