Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Серпень 2019 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Новини

Віктор Дудукалов провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району, правоохоронних органів

04 лютого голова райдержадміністрації Віктор Дудукалов провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району, правоохоронних органів.
На початку засідання присутнім був представлений новий начальник Токмацького РЕМ Едуард Гришун. Новий очільник електропостачального підприємства керує й Чернігівським РЕМ. Наразі проходить процедура об’єднання цих структур. Едуард Анатолійович розповів про свій трудовий шлях, а Віктор Дудукалов висловив надію на подальшу плідну співпрацю та порозуміння.
Начальник управління фінансів РДА О.Шевченко звітувала щодо виконання плану доходів бюджету Токмацького району в розрізі м. Молочанськ та сільрад. За підсумками січня загальний фонд районного бюджету виконано на 138,3 відсотка від планового показника.
Перший заступник начальника Токмацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Л.Білецька повідомила, що кількість пенсіонерів зменшилась на 225 чоловік, також зменшилась кількість платників до ПФУ. Наразі управління веде роботу щодо перерахунку пенсій, що були збільшені в січні.
Заступник начальника Токмацької міськрайонної філії Запорізького обласного Центру зайнятості А.Грачов повідомив, що з початку року було зареєстровано 116 безробітних, 36 працевлаштовано. Загалом на обліку перебуває 742 безробітних жителя району.
В.о. головного лікаря КП «Токмацька БЛІЛ» В.Пасєвін доповів, що протягом січня було проліковано 133 пацієнта, в т.ч. 34,6% районних жителів та повідомив, що вже зареєстровано 2 випадки захворювання на кір.
Також виступили в.о.головного лікаря КНП «Молочанської ПМСД» К.Рубан та головний лікар КЗ «Молочанська районна лікарня» В.Коваль щодо стану справ у підпорядкованих закладах та повідомили про значне підвищення кількості захворювань на ГРВІ та необхідності проведення вакцинації.
Щодо закриття навчальних закладів району у зв’язку з карантином доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації М.Шепель. Наразі закрито Виноградненський НВК, а також 1 та 8 клас Молочанської ЗОШ через перевищення порогового значення захворюваності дітей на ГРВІ.
Начальник Токмацького управління ДФС у Запорізькій області Л.Чумакова розповіла присутнім, що розпочата кампанія декларування та закликала держслужбовців до 1 квітня обов’язково здати електронні декларації. Управління веде постійну роботу з боржниками.
Начальник Токмацького МРС ГУ ДСНС України у Запорізькій області В.Данікін повідомив, що за минулий місяць було зафіксовано 2 загоряння господарських споруд.
Начальник Токмацького відділу Пологівського відділу ГУНП в Запорізькій області А.Собецький доповів, що протягом січня відбулось 202 пригоди, 24 справи передано до суду.
Обговорені також питання про: організацію громадських робіт безробітних в Токмацькому міськрайонному центрі зайнятості; роботу філії «Токмацький райавтодор» в зимовий період; дотримання температурного режиму у ЗНЗ та ДНЗ; про заплановані заходи з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан та Міжнародного жіночого дня, тощо. За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.Вівторок, 05 Лютого 2019 11:00 | Переглядів: 131