Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Грудень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Новини

Станіслав Фролов провів чергову оперативну нараду

Перший заступник голови райдержадміністрації Станіслав Фролов провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району, правоохоронних органів. На початку засідання Станіслав Миколайович представив присутнім нещодавно призначеного начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергія Стольнікова.
Начальник управління фінансів РДА О.Шевченко звітувала щодо виконання плану доходів бюджету Токмацького району в розрізі м. Молочанськ та сільрад. За підсумками січня-лютого 2019 року до загального фонду районного бюджету надійшло 11 253 275,37 грн. доходів, що становить 120,9 відсотка від планових показників, у т.ч. 4 899 088,99 грн(104,0 %) за лютий.
Начальник Токмацького управління Державного казначейської служби України Є.Лобур повідомив, що всі захищені статті оплачені. Служба працює у звичному режимі.
Перший заступник начальника Токмацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Л.Білецька повідомила, що фінансування пенсійних виплат за лютий завершено в повному обсязі. Управлінням здійснено перерахунок пенсій 85% пенсіонерам в автоматизованому режимі. Вже розпочато фінансування пенсій та житлових субсидій. До виплатних відомостей включено в тому числі суми перерахованих з 1 березня пенсій. За окремими відомостями здійснюватиметься виплата житлових субсидій за лютий. Також протягом березня-квітня пенсіонери отримають індексацію.
Заступник директора служби зайнятості А.Грачов розповів, що з початку року було зареєстровано 191 безробітний житель району, працевлаштовано 19 чоловік, 68 безробітних взяли участь в тимчасових роботах.
Начальник Токмацького управління ГУ ДФС у Запорізькій області Л.Чумакова повідомила, що станом на 01.03.2019 річна звітність здана. Наразі триває робота щодо залучення сільгоспвиробників до чергового етапу декларування.
Представник Токмацького відділенням ПАТ «Запоріжгаз» надав інформацію щодо проведення робіт з відключення газу для виконання технічного ремонту системи газопостачання в м.Молочанськ. Газопостачання буде відновлене одразу після виконання ремонтних робіт та опресування розподільчих газопроводів, газопроводів-вводів, ввідних, внутрішньо будинкових газопроводів житлових будинків. А також повідомив про призначення начальником Запоріжгазу Жуліди Олександра Васильовича.
Начальник Токмацького відділу Пологівського відділу ГУНП в Запорізькій області А.Собецький доповів, що протягом лютого відбулось 47 пригод. Завдяки злагодженій роботі правоохоронних органів було встановлено особи 5 правопорушників, 28 особам пред’явлено підозру щодо їх участі у кримінальних правопорушеннях.
Уповноважений Токмацького МРС ГУ ДСНС України у Запорізькій області повідомив, що за минулий місяць було зафіксовано 3 пожежі, в т.ч. 2 житлових будинків у с.Садове та загорання сухостою на околиці м.Токмак.
В.о. головного лікаря КП «Токмацька БЛІЛ» В.Пасєвін доповів, що протягом лютого було проліковано 31,5% районних жителів та повідомив, що лікарня потребує додаткових джерел фінансування для покриття заборгованості з заробітної плати.
В.о. головного лікаря КНП «Молочанський центр первинної медико-санітарної допомоги» ТРР К.Рубан розповіла, що триває активна робота щодо підписання декларацій з сільським населенням та озвучила надію щодо виділення додаткових коштів з районного бюджету для повноцінного фінансування первинної медицини на селі.
Головний лікар КЗ «Молочанська районна лікарня» В.Коваль доповів щодо стану справ у підпорядкованому закладі, повідомив про намір реорганізації лікарні в КНП, а також запевнив присутніх про нормальне епідеміологічне оточення в районі.
Головний редактор газети «Таврія» Л.Арман похизувалася оновленою версією газети, в якій запроваджено використання QR-кодів для шифрування відеофільмів, знятих журналістами газети на місці події. Для того, щоб «оживити» інформацію, достатньо мати під рукою смартфон або планшет з камерою.
За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.
Наостанок голова районної ради В.Мафтуляк запросив всіх присутніх на сесію районної ради, що планується відбутися 14.03.2019.Понеділок, 04 Березня 2019 16:32 | Переглядів: 216