Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Грудень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Новини

Аграрії району активізують підготовку до посівної кампанії

Весняно-польові роботи - напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. Зокрема, у березні – квітні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля третини річного обсягу польових робіт. У цей час пожвавлюються також інші роботи в агропромисловому виробництві. Зростає, в порівнянні із зимовими місяцями, кількість зайнятих на ручних роботах працівників, у першу чергу, на технологічному обслуговуванні та забезпеченні роботи посівних та інших машинно-тракторних агрегатів.

У перший день весни в райдержадміністрації відбувся науково – практичний семінар з питань підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2019 році. Зі вступним словом стосовно галузі рослинництва звернувся до аграріїв перший заступник голови райдержадміністрації Станіслав Фролов.
Представник Таврійського державного агротехнологічного університету Зоя Золотухіна поділилась інформацією щодо практичного використання посівного матеріалу, застосування добрив, нових методики землеробства та застосування новітніх технологій. Олег Кошель-державний кадастровий реєстратор надав інформацію про зміни в законодавстві щодо нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, що вступили в силу з 1 січня поточного року. Начальник відділу агропромислового розвитку РДА Сергій Стольніков прочитав лекцію про запобігання отруєнь медоносних бджіл. Також були запрошені: регіональний менеджер із закупівель ПАТ «Концерн Галнафтогаз» Ольга Гонтова, територіальний менеджер компанії «Техноторг» Олександр Плитень, агроном-інспектор ДП «Державного центру сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції Віктор Тураєв. Спікери висвітлили питання про надання форвардних договорів, продаж мінеральних добрив, палива, закупівлю агропродукції; про забезпеченість сільскогосподарською технікою, добривами та запчастинами для сільгоспвиробників району; про перевірку насіння на посівні якості відповідно. А страховий експерт з охорони праці Токмацького відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Запорізькій області Світлана Антипенко нагадала роботодавцям про їх обов’язок здійснювати максимум заходів щодо профілактики виробничого травматизму.
Семінар видався дуже насиченим. Аграрії отримали вичерпні відповіді на актуальні питання щодо початку весняно-польових робіт у 2019 році.Вівторок, 05 Березня 2019 10:13 | Переглядів: 168