Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Новини

Костянтин Бриль відвідав підприємства Токмаччини

Сьогодні до Токмацького району завітали голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко. У робочій поїздці взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Дудукалов та голова районної ради Василь Мафтуляк. Очільники регіону відвідали один з найбільших у районі сільгоспвиробничих підприємств СВК «МИРНИЙ», де ознайомились з роботою лінії з виробництва паливних брикетів з використанням власних пожнивних залишків (соломи) з полів. Хоча даний вид діяльності було розпочато лише минулого року, підприємство вже виготовило близько 300 тон брикетів, що реалізується населенню району за вигідними цінами. Крім комерційної діяльності підприємство займається соціальною підтримкою місцевих жителів, сільської школи і фельдшерсько-акушерського пункту, опікується меморіальним комплексом поблизу с.Благодатне.
Губернатор високо оцінив результати діяльності СВК, активну життєву та суспільну позицію його керівника Володимира Хижука, що був пізніше нагороджений цінним подарунком- наручним годинником.
Також поважні гості побували на підприємстві ТОВ «ВІЛТЕК», яке є виробником однієї з найбільш відомих мінеральних вод Запорізької області - природної столової «Молочанська» .
Завод засновано колоністом-менонітом Германом Нейфельдом у далекому 1832 році для виробництва пива, оцту та лимонаду. Пиво та напої, які тут виготовляли, завжди відрізнялися відмінною якістю та смаком завдяки унікальним властивостям цієї природної мінеральної води. В той час, коли більшість підприємств міста Молочанськ припинили своє існування, ТОВ «ВІЛТЕК» є єдиним підприємством харчової промисловості в місті, що стабільно працює, надійним платником податків та одним із головних бюджетоутворюючих підприємств міста. Та наразі підприємство переживає не найкращі часи. Це пов'язано із судовими провадженнями щодо зупинки дії спеціального дозволу на користування надрами, наданого підприємству на строк 20 років з метою видобування мінеральної природно-столової води зі свердловини № 2040 родовища Молочанське-1 для промислового розливу.
- Свого часу користування надрами ТОВ «ВІЛТЕК» було придбано на офіційному аукціоні. Підприємство навіть не допрацювало термін, на який укладено угоду. Тож разом з народним депутатом України Сергієм Валентировим ми приділимо увагу вашим проблемним питанням та розглянемо можливість допомогти на державному рівні. Адже такі підприємства є вкрай важливими, тим більше для Молочанська та Токмакцького району, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 Середа, 27 Березня 2019 10:04 | Переглядів: 234