Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

Токмаччина разом з головою Запорізькою облдержадміністрації визначила пріоритетні завдання на 2019 рік

26 березня до Томаччини завітав очільник області Костянтин Бриль. У рамках робочої поїздки до Токмацького району він провів особистий прийом громадян та робочу зустріч з актуальних питань життєдіяльності з адміністративно-господарським активом міста та району. У заході взяли участь керівник апарату ОДА З.Бойко, голова Токмацької РДА В.Дудукалов, Токмацький міський голова І.Котелевський, голова Токмацької райради В.Мафтуляк, керівники органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, підприємці, депутати місцевих рад, громадськість.
На початку заходу Костянтин Іванович вручив відзнаки сумлінним працівникам за високий професіоналізм та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району. Цінним подарунком - наручним годинником з пам'ятним написом був нагороджений керівник одного з найбільших сільськогосподарських підприємств району СВК “Мирний” Володимир Хижук. Грамотами голови Запорізької облдержадміністрації були нагороджені: Олександр Шаповал, директор ПП «Шаповал», Олексій Куріленко, головний агроном ТОВ «Геолан-Агро», Микола Олійник, лікар-анестезіолог відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії та ліжками амбулаторного гемодіалізу КП «Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування». Подяки оголошено: Ірині Живило та Лесі Пластун, спеціалістам Токмацького міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, Наталії Синиці, секретарю виконавчого комітету Молочанської міської ради, Тетяні Солодовнік, секретарю виконавчого комітету Балківської сільської ради.
Під час заходу голова облдержадміністрації зазначив, що протягом останніх років завдяки потужній державній підтримці, за сприяння обласної державної адміністрації, за рахунок державних субвенцій та співфінансування з місцевих бюджетів на території району вдалося реалізувати ряд соціально важливих проектів та завдань. Це й здійснення капітального ремонту системи централізованого водопостачання с.Роботине, будівництво артезіанської свердловини в с. Солодка Балка з облаштуванням водогону для підключення сіл Солодка Балка та Ільченково (1 черга), реконструкція водопровідної мережі з будівництвом водозабору в с.Лугівка, придбання машини для збору твердих побутових відходів для Жовтневої сільської ради, Остриківської ОТГ, вакуумної машини для збору та транспортування рідких побутових відходів для Кіровської сільської ради і бульдозера для експлуатації на Молочанському полігоні твердих побутових відходів. У Молочанському та Новогорівському опорних закладах загальної середньої освіти за обласні кошти облаштовано дві сучасні медіатеки.
Керівники області та району обговорили разом з громадою План перспективного розвитку територій. Нині завдяки активній співпраці з обласною владою та народним депутатом Сергієм Валентировим ряд перспективних питань поступово вирішуються.
Лідери громадської думки мали змогу задати голові облдержадміністрації такі актуальні питання, як ремонт автошляхів, реалізація проектів водо- та газопостачання для окремих населених пунктів району.
На наболілому питанні відновлення автошляхів у районі зупинилися окремо, адже цього року планується профінансувати поточний ремонт дорожнього покриття в рекордній для району сумі. Протяжність доріг загального користування місцевого значення Токмацького району - 268,9 км, в т.ч., обласних 155,4 км, районних 113,5 км. У 2018 році на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Токмацького району було розподілено та освоєно понад 23 млн. грн.
"Це результат співпраці всіх рівнів влади. Загалом за останні роки було реалізовано чимало значущих для громади проектів. Пишаємося здобутками, маємо безліч планів на майбутнє, підтримку обласної влади та народного депутата Сергія Валентирова. Маємо спільний з Президентом вектор подальшого розвитку" - підсумував зустріч Віктор Дудукалов.

 Середа, 27 Березня 2019 16:11 | Переглядів: 267