Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Новини

Віктор Дудукалов провів щомісячну оперативну нараду

Голова райдержадміністрації Віктор Дудукалов провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району, правоохоронних органів.
Начальник управління фінансів РДА О.Шевченко звітувала щодо виконання плану доходів бюджету Токмацького району в розрізі м. Молочанськ та сільських рад. За підсумками 1 кварталу 2019 року до загального фонду районного бюджету надійшло 15 360 324 грн. доходів, що становить 113,8 відсотків від планових показників, у т.ч. 4 107 049 грн (98,0 %) за березень.
Перший заступник начальника Токмацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Л.Білецька повідомила, що управлінням здійснено перерахунок пенсій в автоматизованому режимі, ведеться робота щодо здійснення виплат до 9 травня.
Директор служби зайнятості С.Фененко розповіла, що з початку року було зареєстровано 248 безробітних жителів району. Таким чином станом на 01.04.2019 на обліку знаходиться 654 безробітних. Були заключені договори з органами місцевого самоврядування та організаціями району щодо участі безробітних у громадських роботах.
Начальник Токмацької об’єднаної податкової інспекції Л.Чумакова повідомила, що станом на 01.04.2019 лише 5% одноосібників задекларували свої доходи. Наразі триває робота разом з посадовими особами місцевого самоврядування щодо залучення сільгоспвиробників до чергового етапу декларування. Також Любов Іванівна наголосила на важливості проведення операції «Врожай», що дала змогу податківцям мати реальну картину посівних площ та на основі урожайності по регіону зробити висновки щодо достовірності доходів, поданих у деклараціях сільгоспвиробниками.
Начальник Токмацького МРС ГУ ДСНС України у Запорізькій області В.Данікін доповів про надзвичайні ситуації, що відбулись протягом березня: було зафіксовано 5 випадків загоряння сухостою та 2 пожежі в житлових будинках с.Запоріжжя та с.Покровське. У останньому пригода завершилась летально.
В.о. головного лікаря КП «Токмацька БЛІЛ» В.Пасєвін повідомив, що протягом березня було проліковано 31% районних жителів та повідомив, що лікарня потребує додаткових джерел фінансування для покриття заборгованості з заробітної плати та енергоносіїв. Також Віталій Валерійович повідомив про оновлення обладнання лікарні. Нещодавно за допомоги народного депутата України С,Валентирова було придбано сучасний дерматоскоп, що дозволить діагностувати онко- та дерматологічні захворювання та аналізатор рівня холестерину в крові. Також в.о. головного лікаря поділився інформацією, що наразі ведуться перемовини щодо створення Центру інсульту в м.Токмак, що зможе обслуговувати хворих не лише з Токмаччини, а й сусідніх районів.
Начальник Токмацького міжрайонного відділу ДУ «Запорізький обласний лабораторний Центр МОЗ України» М.Бажан доповів про санітарно-епідеміологічну ситуацію в районі. Так, з початку року було зафіксовано 7 випадків кишкових захворювань, 2 випадки кору, 1- туберкулбозу. Загалом рівень захворюваності порівняно з першим кварталом минулого року знизився на 25%.
Представник Токмацького відділенням ПАТ «Запоріжгаз» надав інформацію щодо проведення робіт з відключення газу для виконання технічного ремонту системи газопостачання в м.Молочанськ 3 квітня.
Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.Синякова повідомила, що прийомні батьки пройшли обов’язкове підвищення кваліфікації в м.Запоріжжя та нагадала присутнім про старт щорічної акції «Від серця до серця».
Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.Яловенко повідомила , що з 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6 років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн допомоги при народженні дитини.

Начальник відділу агропромислового розвитку РДА С.Стольніков запросив всіх зацікавлених осіб до участі у навчаннях відповідальних працівників з охорони праці, що відбудеться 9-12 квітня, а також на семінар-нараду з питань використання та зберігання добрив та пестицидів, що відбудеться 4 квітня в приміщенні райдержадміністрації.
Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації повідомила присутніх про проведення районних заходів з нагоди весняного призову юнаків до лав Збройних Сил України 5 квітня на Меморіальному комплексі поблизу с.Благодатне, Великоднього свята в Новопрокопівському СБК та традиційного фестивалю військово – патріотичної пісні «Пісня в солдатській шинелі» на Меморіальному комплексі поблизу с.Благодатне 8 травня.
Військовий комісар Токмацького об’єднаного міського військового комісаріату В.Вітер доповів, що наразі військкомат здійснює підготовку до проведення чергових навчань резервістів, що відбудеться 14-23 травня в м.Пологи. З початку року 211 чоловік пройшли медогляд, 32 військовослужбовця заключили контракт зі ЗСУ.
Обговорені також питання про: участь школярів у пробному ЗНО, проведення тренінгів для вчителів НУШ, закінчення опалювального сезону, проведення виборів Президента України в КУ Територіальнмй центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг) та особливості видачі субсидій хворим та літнім людям, подача інвестиційних проектів району на розгляд ОДА, створення нової робочої групи з питань моніторингу нелегальних перевезень на території району, тощо. За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.Вівторок, 02 Квітня 2019 10:01 | Переглядів: 130