Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

Посилення фінансової відповідальності одноосібників-дієвий інструмент наповнення місцевих бюджетів


Перший заступник голови райдержадміністрації Станіслав Фролов провів семінар-нараду з Молочанським міським, сільськими головами, головою Остриківської СОТГ та землевпорядниками району, присвячену перебігу кампанії декларування доходів громадян за 2018 рік. Захід відбувся за участю начальника Токмацького управління ГУ ДФС у Запорізькій області Любові Чумакової та начальника управління фінансів райдержадміністрації Олени Шевченко.
Як зазначив Станіслав Фролов, з метою організації процесу декларування податківці за підтримки райдержадміністрації здійснюються виїзди до сільських рад задля забезпечення інформаційно-роз’яснювальної роботи та надання практичної допомоги у заповненні декларацій фізичним особам, які отримують доходи від самостійного обробітку земельних ділянок.
Любов Чумакова звернула увагу на основні проблемні питання, що виникають у процесі проведення кампанії декларування на територіях сільських рад, підкреслила важливість співпраці щодо забезпечення надходжень до місцевих бюджетів та проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи. Враховуючи те, що податок на доходи фізичних осіб є найбільшою складовою частиною місцевих бюджетів, слід спрямувати спільні з органами місцевого самоврядування зусилля на забезпечення успішного проведення кампанії декларування, залучити усіх потенційних декларантів, зокрема, фізичних осіб, які самостійно обробляють земельні паї та отримують з них доходи.Вівторок, 23 Квітня 2019 15:45 | Переглядів: 239