Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Жовтень 2019 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

З 01 січня 2019 року розпочали роботу особисті консультанти – кар’єрні радники


Головною метою діяльності державної служби зайнятості є допомога людям у пошуку роботи, а роботодавцям – у доборі працівників.
З 01 січня 2019 року змінилися підходи в обслуговуванні клієнтів державної служби зайнятості, а саме розпочали роботу особисті консультанти – кар’єрні радники. Це стало можливим завдяки новому Порядку реєстрації і перереєстрації громадян, яким передбачається поглиблений індивідуальний супровід безробітних. Головне завдання кар’єрних радників - супроводжувати і підтримувати осіб, які звернулися до служби зайнятості, в їх намаганні знайти роботу чи змінити професію.
Кар’єрні радники Токмацької міськрайонної філії Запорізького обласного центру зайнятості усвідомлюють своє головне завдання – індивідуальний підхід до кожного клієнта в плануванні кар’єри.
Саме вивчення індивідуальної ситуації клієнта допомогло кар’єрному раднику Лушпенко Світлані вирішити питання працевлаштування Ручка Денису. Чоловік був учасником бойових дій, звільнився зі служби у лютому 2019 року. У селі, в якому він проживає, відсутня робота. Тому , в березні він звернувся по допомогу в працевлаштуванні до нашої філії.
Спільно с кар’єрним радником було складено індивідуальний план працевлаштування з урахуванням можливостей чоловіка та результатів профілювання. Під час роботи над індивідуальним планом працевлаштування, кар’єрний радник допоміг йому усвідомити особисті якості й здібності.
У Дениса була мрія розпочати власну справу, тому він погодився пройти навчання по складанню бізнес – плану для ведення підприємницької діяльності. Після його успішного захисту , в травні місяці чоловік розпочав власну справу та був працевлаштований з наданням одноразової виплати допомоги по безробіттю. В теперішній час Д.Ручка займається оптовою торгівлею овочами.
Впровадження інституту кар’єрних радників в службі зайнятості – це зміна підходу до роботи задля покращання сервісного обслуговування наших клієнтів. Якщо ви змушені змінити роботу або самі прагнете професійних змін – кар’єрні радники готові допомогти вам у досягненні поставленої мети!

 



Вівторок, 09 Липня 2019 15:24 | Переглядів: 82