Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Листопад 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24  

Новини

В райдержадміністрації обговорювали питання створення представництва "Національного центру розвитку агрофінансування"

Сьогодні у райдержадміністрації було проведено обговорення можливості створення на Токмаччині «Національного центру розвитку агрофінансування», куди були запрошені голови сільських рад, керівники СФГ, представники громадських організацій, банків. Учасників заходу привітали генеральний директор громадської спілки Людмила Тимошенко, радник з розвитку аграрних ринків Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» Олександр Осовець та керівник ГО «Запорізька сільськогосподарська палата» Владислав Сергієнко. Приймав гостей голова райдержадміністрації Віктор Дудукалов.

Зі вступним словом щодо реалізації Проекту до присутніх звернувся Олександр Осовець. Як повідомила генеральний директор спілки Людмила Тимошенко, основною метою ГС «Національний Центр Розвитку Агрофінансування» є покращення доступу до фінансування малих та середніх агровиробників шляхом забезпечення їх інформацією щодо напрямів державної фінансової підтримки, фінансових продуктів від банків, кредитних спілок, постачальників матеріальних ресурсів, техніки та обладнання, покупців сільськогосподарської продукції, грантів та інвестицій. Саме такі центри планують створити на місцях. Консультанти Центру надаватимуть допомогу в підготовці пакету документів, подачі онлайн заявок на отримання субсидій, компенсацій, банківського та іншого фінансування, а також в моніторингу статусу їх виконання через електронний Кабінет Аграрія.

У своїй промові очільник району висловив підтримку просвітницькій та інформаційній роботі громадської спілки та повсякчасній співпраці іноземних партнерів щодо підтримки аграрного сектору України. «Також у сучасному інформаційному просторі дуже актуалізується питання створення інтернет-ресурсу, де кожен фермер матиме змогу приймати участь у міжнародних проектах, кредитуватися за ефективною ставкою чи то просто здійснювати електронний документооборот»-зазначив Віктор Сергійович.

Представники банків також надали інформацію щодо можливостей залучення фінансування; надання банківських продуктів для аграріїв та вимог до позичальників для отримання фінансування. Проблематикою залучення фінансових ресурсів для розвитку агробізнесу та своїм баченням шляхів їх ймовірного вирішення поділився голова правління ТОВ «Токмак млин» Ігор Пінчук. Також керівники фермерських господарств та СОК (в особі Владислава Сергієнка, що також являється головою кооперативу «Дніпро») обмінялись практичним досвідом роботи по залученню кредитних ресурсів, отримання компенсацій, тощо.Середа, 31 Липня 2019 16:09 | Переглядів: 126