Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Новини

Тиждень фізичної культури та спорту в районі розпочато

 В рамках проведення Тижня фізичної культури та спорту з нагоди Дня фізичної культури та спорту, яке традиційно відзначається у другу суботу вересня, дитячо-юнацька спортивна школа Токмацької районної ради Запорізької області організувала цікаву спортивну культурно-розважальну програму.
На спортивному святі були присутні представники районної державної адміністрації, Молочанського міськвиконкому, районної ради, відділу освіти райдержадміністрації, тренери дитячо-юнацької спортивної школи, вчителі фізичної культури ЗО, а також інші працівники спортивного спрямування.
Представники району привітали присутніх зі святом, побажали їм нових спортивних звершень та перемог. Висловили сподівання у тому, що у Токмацькому районі будуть і подалі з’являтися нові зірки спорту, які прославлятимуть свою Батьківщину за її межами. Також, в ході заходу кращим представникам спортивного напрямку було вручено почесні грамоти та подяки за плідну працю та пропаганду здорового способу життя серед населення району.
Вся урочиста частина супроводжувалася показовими виступами, а саме:
з гирьового спорту - тренер Барабаш А.В.; з вільної боротьби - тренер Буренко О.Г.; з хортингу – тренер Зінов’єв А.О.; з футболу - Можиров В.С., Мєшков В.В, Шпайхер О. з кіокушину - Зінов’єв А.О.; стрибки на батуті, акробатичні доріжки – Грідіна С.О., Ситнік Л.Л., Фик М.М.. Фіналом заходу була матчева зустріч вихованців спортивної школи проти тренерів. Свято закінчилось поїданням торту.
Загалом з 06.09.2019 - 14.09.2019 в Токмацькому районі заплановано проведення наступних заходів: змагання «Веселі старти», пробіг вихованців, батьків та міської адміністрації м. Молочанська вулицями міста «Ми за здоровий спосіб життя», матчеві зустрічі з футболу, екскурсії першокласників до спортивної школи, спортивні заходи в закладах освіти району. Також запрошуємо відвідати Центральну районну бібліотеку, де на Вас чекає тематична книжкова виставка "Спорт-це здоров`я та міцний характер".П'ятниця, 06 Вересня 2019 16:19 | Переглядів: 85