Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Новини

Працівники райдержадміністрації відвідали змістовний тренінг

Сучасні форми експлуатації людини та нові виклики, які переживає світ, створюють загрозу потрапляння в ситуацію торгівлі людьми практично всіх соціальних груп населення. Тому торгівля людьми залишається актуальною проблемою для України.
Україна є країною походження, транзиту та призначення у сфері торгівлі людьми. Одночасно зростає проблема внутрішньої (без виїзду за кордон) експлуатації українців. І хоча діяльність у сфері протидії «сучасному рабству» на території Запорізької області останнім часом стала кращою, але цього недостатньо. Так 17-18 вересня в м. Токмак громадською правозахисною організація «Егіда - Запоріжжя» було проведено 2-х денний тренінг в рамках реалізації проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми» для членів мультидисциплінарної групи Токмацького району та міста Токмак.
У заході прийняли участь: представники Управління соціального захисту населення, відділу освіти, відділу активної підтримки безробітних Токмацької міськрайонної філії Запорізького обласного центру зайнятості, спеціалісти центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти Токмацького бюро правової допомоги та охорони здоров’я.
Учасники заходу зазначили важливість налагодження дієвого механізму взаємодії між усіма організаціями-партнерами задля забезпечення попередження потрапляння людей в тенета сучасного рабства та надання комплексної допомоги, у разі виявлення осіб, постраждалих від торгівлі людьми.
Наприкінці тренінгу присутні поділились позитивними враженнями від занять,одержали почесні сертифікати та друковану інформаційну продукцію з питань протидії торгівлі людьми. Наразі, тренінг проходив в динамічній обстановці, коли фахівці жваво обговорювали всі проблемні питання та знаходили ефективні шляхи їх вирішення, тож маємо надію, що наша робота у сфері протидії торгівлі людьми буде лише посилюватися.

 П'ятниця, 20 Вересня 2019 09:37 | Переглядів: 177