Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

Відбувся семінар щодо розбудови методичного простору району

16 жовтня був проведений семінар «Нормативно-правові аспекти співпраці КЗ «ЗОІППО» ЗОР - РМК - освітній заклад щодо розбудови методичного простору району» на базі Новенської ЗОШ (директор Федан Інна Василівна). Методист обласного відділу координації взаємодії з об’єднаними територіальними громадами КЗ «ЗОІППО» ЗОР Вєрозубов Олександр Георгійович представив нормативно-правову базу створення спроможної освітньої мережі ОТГ, формування моделі відділу освіти, методичної служби, особливості проведення конкурсів на створення опорної школи, конкурсу на посаду директора школи, ознайомив з електронними ресурсами, на яких розміщено матеріали в допомогу новоствореним громадам. Директор КУ «РМК» ТРР ЗО Фокша Світлана Євгеніївна розповіла про угоди з ЗОІППО та Остриківською громадою щодо співпраці та звернула увагу, що згідно рекомендацій щодо створення органу управління освітою в ОТГ методичний супровід, який є обов’язковою та потрібною складовою освітнього процесу в громадах, може здійснюватися за різними організаційними моделями, найкраща з яких – повноцінний методичний кабінет, утримувати який громади можуть на основі співфінансування. Активно ділилися досвідом роботи начальник відділу освіти Остриківської ОТГ Собецька Тетяна Сергіївна, директор Урожайнівського НВК «Перспектива» Петренко Людмила Анатоліївна. Про співпрацю закладу освіти з РМК, місцевими органами самоврядування коротко розповіла директор Новенської ЗОШ Федан Інна Василівна, секретар Новенської сільської ради Муращенко Наталія Борисівна ознайомила з досягненнями такої співпраці школи і громади. Начальник відділу освіти Токмацької райдержадміністрації Шепель Микола Петрович підвів підсумки семінару та підкреслив, що територіальна реформа в Токмацькому районі вступає в активну фазу, тому до неї треба бути готовим.
Прекрасним заключним акордом став фільм, створений активістами учнівського самоврядування Новенської школи під керівництвом учителя Дорожко Галини Іванівни «Куточками рідного краю».
Учасники семінару (директори та заступники директорів шкіл Токмацького району та Остриківської ОТГ) під час екскурсії гостинними кабінетами Новенської ЗОШ активно обговорювали своє майбутнє.Четвер, 17 Жовтня 2019 10:02 | Переглядів: 303