Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Новини

Вітання голови Токмацької РДА В.Дудукалова з нагоди відзначення 76-ї річниці визволення Токмацького району від нацистських окупантів

Шановні ветерани, жителі Токмацького району!
Прийміть сердечні вітання з нагоди відзначення 76-ї річниці визволення Токмацького району від нацистських окупантів!
Спливають роки і десятиріччя, проте ми завжди з глибокою шаною пам’ятатимемо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців у найбільшій і найжахливішій в історії людства війні. За цей час виросло не одне покоління під мирним небом. Але вшанування героїв незламної сили духу, захисників Вітчизни, які пройшли через горнило воєнного лихоліття, щоб вибороти свободу для себе та нащадків, було і назавжди залишиться нашим святим обов’язком. Ми низько силяємо голови перед воїнами, яким не судилося дожити до Великої Перемоги. Доземний уклін вам за рідний край, за хоробрість вашу, за віру – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої світової, на окупованій території, хто працював в тилу. Для кожного з нас, шановні ветерани, ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім'я життя на землі. Від усього серця висловлюємо вам слова безмежної вдячності за ратний подвиг, тяжку працю, відновлення мирного життя повоєнних років.
Сьогодні, коли наша країна змушена взятися за зброю, щоб захищати свою цілісність і незалежність, ваш подвиг набуває особливого сенсу. Ми будемо гідні вас та пам'яті загиблих – кожною миттю життя, кожним кроком!
Бажаємо всім міцного здоров'я, добрих і щасливих літ, добробуту та злагоди кожній родині, світлого та мирного неба над вашими оселями. Нехай наша Токмаччина ніколи не знає та назавжди забуде слово «війна».
Вічна пам'ять загиблим воїнам, які віддали в ім'я свободи найдорожче – життя! Честь і слава живим героям-переможцям!

З повагою
голова райдержадміністрації Віктор Дудукалов

 Четвер, 24 Жовтня 2019 13:10 | Переглядів: 135