Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Новини

На черговій оперативній нараді обговорено низку нагальних питань

Голова райдержадміністрації Віктор Дудукалов провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району, правоохоронних органів, де кожен звітував про роботу за минулий місяць. В ході наради були розглянуті актуальні питання життєдіяльності територій, державних соціальних допомог, наповнення місцевих бюджетів, протипожежної безпеки, санітарно-епідеміологічного стану.
Начальник управління фінансів Токмацької райдержадміністрації Олена Шевченко повідомила, що станом на 01.11.2019 року до загального фонду районного бюджету надійшло 140384,7 тис. грн. доходів, що становить 80,4 відсотка від плану на 2019 рік.
За інформацією об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області середній розмір пенсії у м.Токмак та Токмацькому районі становить 2416 грн. Пенсії виплачені в повному обсязі.
Заступник начальника служби зайнятості Андрій Грачов повідомив, що з початку року з послугами звернулось 615 чоловік, в минулому місяці статус безробітного отримали 72 жителі Токмаччини. Наразі рівень безробіття сягає близько 4,5%.
Начальник Токмацького управління ГУ ДПС у Запорізькій області Любов Чумакова повідомила , що всі платники 4 групи сплатили податкові зобов’язання в строк. Ведеться активна робота щодо ліквідації заборгованості по платі за землю. Деяким сільським головам слід активізувати роботу з одноосібниками щодо наповнення власних бюджетів, оскільки саме плата за землю є бюджетоутворюючою категорією.
Начальник Токмацького МРС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Віталій Данікін доповів, що протягом жовтня було зафіксовано 10 пожеж, в т.ч. загоряння двох автомобілів та житлових будинків. Двох людей нажаль не вдалося врятувати.
Про осінній призов до Лав Збройних Сил України доповів військовий комісар Вадим Вітер. Ведеться активна робота щодо розшуку призовників, що ухиляються від воїнської служби.
Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Алла Медведська, користуючись нагодою, запросила всіх присутніх на районні заходи з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства, що відбудуться 15.11.2019 о 16:00 в Запорізькому палаці культури. Та повідомила присутнім про перемогу зразкового дитячого хореографічного колективу «Едем» на Молодіжному фестивалі естрадного мистецтва «Зорепад 2019».
Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Стольніков надав інформацію щодо завершення збирання пізніх зернових. Маємо в середньому урожайність соняшнику 18 ц/га, кукурудзи - 46 ц/га.
Начальник відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, цивільного захисту населення та оборонної роботи райдержадміністрації – головний архітектор району Оксана Саврасова повідомила, що за результатами обстеження доріг загального користування місцевого значення за рахунок обласного бюджету було здійснено поточний і середній ремонт на суму 10,96 млн.грн, експлуатаційне утримання вартувало 4,3 млн.грн.
За повідомленням завідуючого Токмацьким міжрайонним відділом обласного лабораторного центру Миколи Бажана регіоном шириться дифтерія. Жителі Токмака, Молочанська зможуть безкоштовно зробити щеплення від цієї смертельно небезпечної хвороби у Центрах первинної медико-санітарної допомоги, а сільські жителі – в сільських амбулаторіях. Як зазначила директорка Молочанського центру ПМСД Катерина Рубан, мед заклад отримав 180 доз і отримає ще 100 доз вакцини проти дифтерії. І наразі готовий провести безкоштовні щеплення усім бажаючим.

Обговорені також питання про: початок опалювального сезону в закладах соціальної сфери, епідситуацію на території району, особливості нарахування осінніх субсидій, обстеження пасажиропотоків, тощо. За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.Вівторок, 05 Листопада 2019 10:04 | Переглядів: 132