Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Січень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Новини

Токмаччина вітала працівників сільського господарства

У нас на Україні ведеться так, що хліб у хаті – то багатство. Нашу державу по праву називають хлібним краєм, бо люди, що живуть тут, - українці, великі працелюби, вміють гарно обробляти землю і ростити на ній хороші врожаї.
Минулого тижня працівники сільського господарства України відзначали своє професійне свято. Саме з цього приводу і відбулись урочистості в приміщенні Будинку культури с. Запоріжжя Токмацького району за участі Академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» (м. Запоріжжя).
Перед урочистостями в холі Будинку Культури працівників відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації зустрічали гостей та створювали теплу і святкову атмосферу, пригощаючи запашною кавою та чаєм з солодощами.
На святковий захід зібрались працівники агропромислового комплексу, фермерських господарств, механізатори, тваринники, ветерани сільськогосподарської галузі, усі, хто взяв на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну.
Свою глибоку повагу та вдячність висловив аграріям голова райдержадміністрації Віктор Дудукалов за нелегку, неспокійну, але почесну і надзвичайно потрібну людям працю, за любов до землі, терпіння і витримку. Кращі працівники галузі отримали відзнаки районного та обласного рівнів.
Урочистості продовжились святковим концертом учасників художньої самодіяльності району та Академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці». Зал аплодував та захоплено співав разом з артистами їх пісні.
День працівників сільського господарства – це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками зберігають багато століть нашу благодатну ниву. Хочеться висловити вдячність директору АФ «Дружба» Анатолію Клименко, ППК «Запорізький», ТОВ «ГеоланАгро» Івану Щербаню за теплий прийом, а також керівникам сільськогосподарських підприємств за допомого в організації свята.

Фото: Андрій КолєсніковВівторок, 19 Листопада 2019 14:02 | Переглядів: 78