Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Квітень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Новини

Віктор Дудукалов провів чергову оперативну нараду

Голова райдержадміністрації Віктор Дудукалов провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, служб та організацій району, правоохоронних органів, де кожен звітував про роботу за минулий місяць. В ході наради були розглянуті актуальні питання життєдіяльності територій, державних соціальних допомог, наповнення місцевих бюджетів, протипожежної безпеки, санітарно-епідеміологічного стану.
Начальник управління фінансів Токмацької райдержадміністрації Олена Шевченко повідомила, що станом на 01.12.2019 року до загального фонду районного бюджету надійшло 78198,2 тис. грн. доходів, що становить 105 відсотків від планових асигнувань на 11 місяців 2019 року. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року доходи зросли на 113,8%, 9469,6 тис. грн.
Начальник Токмацького управління Державного казначейської служби України Євген Лобур звернувся до розпорядників бюджетних коштів з проханням зареєструвати всі платежі до 27.12.2019 року.
За інформацією начальника об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Ліліани Білецької у зв’язку з підвищенням з 01 грудня прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 1564 грн до 1638 грн відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», управлінням проведено перерахунок пенсійних виплат пенсіонерам в автоматизованому режимі. Зазначеному перерахунку підлягають мінімальні та максимальні пенсійні виплати, а також надбавки та підвищення до пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму.

Начальника служби зайнятості Світлана Фененко повідомила, що станом на 01.12.2019 на обліку перебуває 545 безробітних з району, в минулому місяці статус безробітного отримали 165 жителі Токмаччини.

Начальник Токмацької об’єднаної податкової інспекції повідомила Любов Чумакова повідомила, що ведеться активна робота щодо ліквідації заборгованості фізичних осіб по платі за землю. Деяким сільським головам слід активізувати роботу з одноосібниками щодо наповнення власних бюджетів, оскільки саме плата за землю є бюджетоутворюючою категорією.
Начальник Токмацького МРС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Віталій Данікін доповів, що протягом листопада було зафіксовано загоряння двох житлових будинків в с.Курушани та с.Новопрокопівка. Одну особу нажаль не вдалося врятувати. Також управлінням було ліквідовано боєприпаси часів Другої світової війни.
Щодо епідситуації на території району виступив завідуючий Токмацьким міжрайонним відділом обласного лабораторного центру Микола Бажан та нагадав про актуальність щеплень проти грипу та дифтерії.
Головний лікар КП «Токмацька БЛІЛ» Віталій Пасєвін розповів, що протягом листопада було проліковано 34,5% районних жителів та повідомив, що лікарня потребує додаткових джерел фінансування для покриття заборгованості з заробітної плати та енергоносіїв.
Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Алла Медведська повідомила присутнім про здобутки зразкового дитячого хореографічного колективу «Едем» на IV міжнародному фестивалі таланту та краси « Преміум fashion fest 2019».
В.о. начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Владислав Швидкий розповів про проведені навчання з охорони праці та семінар «Збереження земельного банку. Оптимальне оподаткування. Трудове право» для сільгоспвиробників району.
Начальник відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, цивільного захисту населення та оборонної роботи райдержадміністрації – головний архітектор району Оксана Саврасова щодо засідань робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Токмацького району.

Обговорені також питання про: особливості нарахування осінніх субсидій, проведення районних олімпіад та конкурсів для школярів, виконання плану щодо призову громадян на службу до Збройних Сил України, проведення розіграшів призів серед передплатників газети «Таврія», влаштування дітей в прийомні сім’ї, тощо. За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.Понеділок, 02 Грудня 2019 15:31 | Переглядів: 142