Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Новини

Вітання першого заступника голови районної державної адміністрації Станіслава Фролова з нагоди Дня Соборності України

Шановні жителі Токмаччини!
Вітаю вас із Днем Соборності України!
22 січня 1919 року увійшло до національного календаря як велике державне свято — День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім прагненням нації до етнічної і територіальної єдності. Під прапором єдиної держави стали люди різні за своїм походженням та освітою, майновим станом і звичаями. Їх об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією.
Ті історичні події постійно нагадують, що головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила. Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров'ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.
У цей день ми особливо повинні задумуватись над істиною: незважаючи на те, де ми народилися чи живемо – на Поліссі чи на Донбасі, Слобожанщині чи Галичині – ми є українцями, нащадками лицарів Київської Русі й запорізьких козаків. І сьогодні, коли маємо українські території, непідконтрольні українській владі, День Соборності – це привід нагадати, що Крим та Донбас – це Україна! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Тож будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай воля та завзяття згуртовують нас для здійснення всіх планів та задумів – процвітання соборної незалежної могутньої України, надійної запоруки щасливого життя її народу!
В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові!
Зі святом Вас!

З повагою,
Перший заступник голови районної державної адміністрації Станіслав Фролов

 Середа, 22 Січня 2020 08:53 | Переглядів: 91