Офіційний сайт Токмацької районної державної адміністраці Запорізької області

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Новини

Інститут «Консультанта роботодавця»

Служба зайнятості запроваджує новий сервіс для роботодавців - Інститут «Консультанта роботодавця». Головне в роботі консультантів - не оволодіння переліком нових методів та технологій, а зміна точки зору кожного нашого фахівця на взаємодію з роботодавцями, розуміння особистої відповідальності за реалізацію етапів співробітництва з роботодавцем - від першої комунікації до вирішення питань потреби кадрів.
Зазначена концепція була затверджена наказом Державного центру зайнятості. Суть нового сервісу - в поінформованості про кадрові потреби та специфіку економічної діяльності роботодавця, побудові концепції надання послуг на високопрофесійному рівні із застосуванням сучасних засобів комунікацій, в т.ч. з підбору кадрів.
Діяльність консультанта роботодавців зосереджується на двох напрямках. Перший - виконання замовлень роботодавця, формування бази вільних робочих місць, якісний підбір персоналу з використанням елементів рекрутингу, другий передбачає постійну тісну співпрацю, формування подальшого позитивного іміджу служби.
Очікується, що введення Інституту консультантів роботодавця зробить службу зайнятості більш відкритою для клієнтів, в першу чергу роботодавців.
Інститут роботодавця це не єдина новація в діяльності служби зайнятості. Рік тому були запроваджені посади кар’єрних радників - індивідуальних консультантів безробітних для планування кар’єри та підвищення конкурентоспроможності громадян.
За 2019 рік завдяки роботі кар’єрних радників 1980 пошукачів роботи були працевлаштовані на підприємства нашого регіону.
Ефективне вирішення проблем «кадрового голоду» підприємств та забезпечення громадян тривалою зайнятістю в Україні - головна мета наших новацій.Понеділок, 27 Січня 2020 16:50 | Переглядів: 90